IPL alebo mikrodermabrazia?

muc

ak chces nermabraziu, tak najvyssi cas. idealne obdobie je jesen, zima. treba ju viac x opakovat, takze je najvyssi cas, lebo za chvilu je tu jar

delphia

dermabrazia je idealna na zjemnenie porov, jazviciek a flakov po akne. na regulaciu tvorby mazu je zas idealnejsi chemicky peeling. a ake su vysledky? je to v sucasnosti velmi vyhladavane neinvazivne osetrenie s vybornymi vysledkami.

66666

a ked takto vies toho dost.vies mi poradit....ake su vysledky na krivej???
a este by som rada vedela do akej miery...je to ucinne,ja už mam po 30 tke, a mam rozssirene pory a tiez flaky po akne,a tiež akne ktore sa mi tvori,a vznikaju aj teraz zapalove procesy.A este k tomu mam aj dost mastnu pokozku.vyskusala som vela kremov,vodiciek ,masticiek /skinoren..atd // a nic nezabralo...a tiež masticky a vodicky z drogerii a lekarni....preto hladam pomoc kde mi naozaj pomožu!!!!!!!!! a preto si to takto overujem

66666

no tak to neviem že kto robi tie zakroky.......ako je mi jasne že reze lekar.....ale to ostatne neviem tak preto sa pytam a ked vies ceny ake robia na krivej??.ja som totižto od Roznavy...a tu nikto taketo zakroky nerobi,a tiež ani nemam zname,ktore by to absolvolali,preto patram tu po nete......viac ludi viac rozzumu dakujem

delphia

tak ked to chcu rezat, tak asi vedia preco. asi to chcu poslat na histologiu,nie?
a co sa tyka dermabrazie- hadam si nemyslis, ze ju tam robia lekari? nebud smiesna. lekar robi chirurgicke vykony a nie kozmeticke

66666

lenže oni na objednali na zakrok...ze to treba vyrezat........nie je to originaal ako bradavica nevyzera podla mna tak,chcu to rezat,aj som objednana,ale viem to zrusit,a preco n akrivu..pozerala som to dnes na nete,dala si link......ale to nie su tam lekari,,a ceny vies ake su tam???

delphia

jooooj tak bradavica sa iba vypali - budes mat malu ranku bez sitia. chod najprv na dermabraziu- ta sa opakuje kazdych 10 az 14 dni a teda medzi dvoma dermabraziami si daj bradavicu vypalit.
na dermabraziu chod na krivu.

66666

ano ma ho 1 cm od zaciatki nosa.......v tej jamke ...kd esa rozsiruje nos.....presne medzi nosom a tvarou.ked som bola v pondelok na plastike povedali že to je bradavica