čudný stav:(

Príspevok v téme: čudný stav:(
stresacka

dobry.. potrebovala by som poradit. toto obdobie (2-3 tyzdne) mam strasne stresove obdobie, mam velke stresy, obcas stiahnuty zaludok ale hlavne, pichanie pri srdci. cez den som menej pila a aj jedla a posledne dve noci boli strasne. mala som taky ako keby silny tlak v hrudniku a nemohla som sa nadychnut! bolo to hrozne, velmi som sa zlakla, moje srdce zacalo este rychlejsie bit a vobec som sa nevedela ukludnit. a tuto noc to iste, prebudila som sa viackrat na to ako sa nemozem nadychnut, ako keby som to mala zuzene alebo co. aj teraz mi silno bije srdce, jednak z toho co sa deje, jednak z tych stresov. neviete mi prosiiim vas nieco poradit? vobec sa nedokazem ukludnit, dakujem krasne.

zds

na zaciatok ti staci obycajny b-komplex, doobedu 1, poobede 1 a vecer 2 - mozno budes mierne ospala, ale asi nevyhnutne potrebujes ukludnit telo aj dusu, tak sa tomu nebran.
na travenie, okrem vynechania "obycajnych jedov" - smazene, vyprazane, pecene, cokolvek!, si pomoz Wobenzymom, + salviovy caj kombinuj s cajom z lubovnika.
ak ku tomu pripojis hocijake prijatelne cvicenie aspon 3x tyzdenne (aj rezka chodza na cerstvom vzduchu je vyborna,, vysledok sa dostavi rychlo. (nepodcenuj pohyb!)