Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čudný stav:(

Príspevok v téme: čudný stav:(
stresacka

dobry.. potrebovala by som poradit. toto obdobie (2-3 tyzdne) mam strasne stresove obdobie, mam velke stresy, obcas stiahnuty zaludok ale hlavne, pichanie pri srdci. cez den som menej pila a aj jedla a posledne dve noci boli strasne. mala som taky ako keby silny tlak v hrudniku a nemohla som sa nadychnut! bolo to hrozne, velmi som sa zlakla, moje srdce zacalo este rychlejsie bit a vobec som sa nevedela ukludnit. a tuto noc to iste, prebudila som sa viackrat na to ako sa nemozem nadychnut, ako keby som to mala zuzene alebo co. aj teraz mi silno bije srdce, jednak z toho co sa deje, jednak z tych stresov. neviete mi prosiiim vas nieco poradit? vobec sa nedokazem ukludnit, dakujem krasne.

zds

na zaciatok ti staci obycajny b-komplex, doobedu 1, poobede 1 a vecer 2 - mozno budes mierne ospala, ale asi nevyhnutne potrebujes ukludnit telo aj dusu, tak sa tomu nebran.
na travenie, okrem vynechania "obycajnych jedov" - smazene, vyprazane, pecene, cokolvek!, si pomoz Wobenzymom, + salviovy caj kombinuj s cajom z lubovnika.
ak ku tomu pripojis hocijake prijatelne cvicenie aspon 3x tyzdenne (aj rezka chodza na cerstvom vzduchu je vyborna,, vysledok sa dostavi rychlo. (nepodcenuj pohyb!)

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.