za mesiac mi vypadla polovica vlasov

salma

Leam,,je to hlupost najvacsia sezonna vypadavanost je ked ti vypadne trosku viac vlasov ako inkedy a nie polka hlavy ja mam potom to sezonne vypadavanie asi druhy rok:D ehm to asi nie ale tak u niektoryhch mozno no:)

lea

ahojte, ja som tiez raz mala taky problem a sla som ku koznej a ona, ze je to sezonne vypadavanie - na jar a na jesen, tak ako zvieratkam :) a ze si ich mam pocitat, ak je to viac ako 100 denne, nie je dobre. potom sa mi to same upravilo. dobre je ale oplachovanie odvarom zo zihlavy a pitie zihlavoveho caju. drzim palce

mika1821

mjaník....diky ,prave som kontaktovala kamarata kt s tym pracuje ,tak dufam ze daco poriesime...ty si to uz skusal?

mika1821

no neviem,ale ja si tiez myslim ze to nemam z farbenia.lebo som si farbievala vlasy na blond,to take 4 roky a posledny pol rok som presla na hnedu,lebo ta menej skodi vlasom..a tiez uz asi pol roka nepouzivam fen a zehlim si iba ofinu...tak neviem...

neva

mika 1821 - myslím si, že u mňa farbenie neovplyvňuje to vypadávanie. Tiež som sa obávala,asi pred dvoma týždnami som sa už musela zafarbiť, velmi som mali vyrastené - šedivé vlasy. Ale nevypadlo mi viac ako inokedy. "len okolo tých 500" ako aj týžden predtým.
Inak všetky vyšetrenia u lekara som mala v poriadku.

mika1821

salma,vidis to je dobry napad ist k ocnej,bo tam som este nebola...tak ti drzim palce az konecne zistis pricinu,bo to je najtazsie..ja teraz uzivam to vichy tak ked zaberie dam vediet:)
neva, myslis ze nebude vadit ked si aj ja konecne zafarbim korienky,bo uz som sa asi 7tyzdnov nefarbila...alebo mam este pockat?

salma

ahojte baby,,,,
Myslim ze viem o com hovorite,to je moj problem,a zatial nic,bola som minuly tyzdden na vysetreniach krvia a tak tak sm zvedava lebo uz skoro nic nemam a je to vazne hrozne len sa nahnem a padnu mi dva vlasy,stale upchavam vanu a pri cesani musim za kazdym cistit kefu:/
Inac,,robili vam opticke vysetrenia?lebo mne ano,ze vraj to moze byt aj z oci ze mate labe diotriea lebo tak

mika1821

no ta akupunktura znie super..asi to skusim aj ja...no drzim nam palce lebo zivot bez vlasov si neviem predstavit..a este otazocka..farbis si vlasy?