Nedôvera

Príspevok v téme: Nedôvera
lara332211

Moj priatel mi v poslednom case prestal doverovat. Mysli si ze sa potajomky s niekym stretavam a telefonujem. Samozrejme to nie je pravda a nema ani dovod mysliet si nieco take. Jednoducho sa mu tieto myslienky zrodili v hlave a uz ani nevie na nic ine mysliet. Inak sa velmi lubime, velmi. Nejako nedokaze mylsiet na to krasne co je v nasom vvztahu, stale sa trapi tymito myslienkami. A aj ked chce mysliet na to pekne nedokaze to. Poradte mi prosim, co mam robyt ako sa mam spravat aby mi opat zacal doverovat. Je uz pre nho potrebny psycholog, alebo nejaka odborna pomoc?

nashira

Nemyslim ze to to je pridaleko ....je to normalne ze sa ludia radia s psychologom....lepsie ako s kamaratom...hm.Ano ta zla skusenost urcite ovplyvnuje jeho spravani.Ale minulost je to co ty uz nemozes ovplyvnit .

nashira

Asi ste este mlady.Mlady clovek je ovplyvnitelny a o tom ci sa necha ovplyvnovat napr. kamaratmi rozhoduje on sam.Ty sa mozes s nim len rozpravat a uistovat ho no ak mu to stale nebude stacit kapacita vzhladom na tvoj vek a postavenie voci nemu..to ze si jeho laska...to nestaci. Ak ta miluje bude to chciet riesit a najde si cestu tak aby ta nezranoval.

lara332211

Nashira, aj mna uz len psycholog napadá, aj on sa uz raz pocas rozhovoru nad tym zamyslel, skusim mu to nejako pripomenut, viem ze by ma pochopil. Ale, prave tohto som sa bala, ze to zajde az takto daleko, no co uz. Snad to vide a pomoze nam nejaky takyto dobry clovek...Este ze tu pre nas su takyto ludia..:) A inak ano uz sa raz sklamal s inym dievcatom, sice davnejsie, alke tiez sa mu to este asi ukryva niekde v podvedomi..:(

preteba

pre :lara332211: nemas co robit? si uchylak abo co? zaujimave ze sa hras na zenu, ale azet mail co mas je muzsky, uz fakt nenachadzam slov na ludi

nashira

Ak v minulosti zazil sklamanie s nejakym dievcatom moze nastupit takyto sposob myslenia aj ked si ty nic co by narusilo jeho doveru neurobila.Na zaciatku je velka laska , ktora vsetko prekona no casom sa to meni je to normalne a to co v hlavicke v prvej faze nemalo miesto zacina prepukat.Ak takyto stav trva dlhsie moze narusit aj vas vztah preto by som odporucila radu psychologa.

lara332211

Raz mu jeho "dobry kamarat polozil otazku: "ty si myslis ze ta nepodvádza?"...A spytal sa ho to len preto, aby nas rozdelil...Zacalo to asi vtedy...TAk si mylsim ze sa mu to nejako zafixovalo v hlave a preto sa tak sprava. No neviem...Tak co mam urobit?