Som LESBA ... a co teraz?

Príspevok v téme: Som LESBA ... a co teraz?
livialivia

Mam 19, a som lesba. Mala som uz sex s muzmi - dokonca s viacerymi, a vobec ma to nebavi. Cely cas som pri tom myslela na kamaratku. Dlho som teda nad tym rozmyslala, a rozhodla som sa, ze sa nebudem na nic tvarit a chcem zit ako lesba, chcem si najst priatelku, zazit naozajstnu lasku. Doteraz som to totiz v sebe potlacala, ale nema to zmysel. Su v Bratislave nejake lesbicke bary, kde by som mohla niekoho stretnut? Ako to mam oznamit rodicom a kamaratom tak, aby som ich nestratila? Prosim o radu. Uz ma nebavi zit tak, ze klamem sama seba.

zuzka_m

cica ved to neva ze si lezba,a kto to nechape ten je podla mna blbec... kazdy ma pravo na svoj zivot taky aky sa mu paci:))papa

mari

Aj ja som mala taky nazor ako Kajanka. A potom som spoznala dve lesbicky, ktore spolu vychovavaju deti. Kazda ma svoje vlastne a prisli k nim prirodzenou cestou. Urcite to nie je jednoduche, ale vsetko sa da, ked je dobra vola. A podotykam, ze tie deti maju lepsiu vychovu a charakter ako väcsina deti z hetero-manzelstiev, ktore poznam.

kajanka

nooo ja sice nemam manzela...co tu pisem, pisem ako 18 rocna baba ... a troska si uvedomujem ze keby som mala takych"rodicov"tak by som sa za to asi hanbila... to je vse(a myslim ze v tejto dobe sa adoptovat dieta neda ak zijete v partnerskom vztahu ako dve zeny, ale neviem presne)

livialivia

a dakujem vsetkym co mi zapriali vsetko naj ;-) myslim, ze som nasla niekoho jedinecneho, ale este nechcem predbiehat ... ;-)
a co sa tyka rodicov, myslim, ze sa dovtipili, kedze u mna "kamaratka" spi skoro kazdu druhu noc ... a myslim, ze to uz tusili od malicka ;-)
a este raz k tomu sexu ... je to N.E.U.V.E.R.I.T.E.L.N.E! uzasne, fantasticke ... slovami sa to ani opisat neda ;-)

livialivia

KAJANKA, ak sa raz rozhodnem mat deti, urcite to bude naplanovane, aby som na nich bola aj financne, aj psychicky pripravena, a aby som mala po boku partnerku, ktora mi bude oporou. A ano, moje deti budu mat dve matky, a ak sa to Tebe alebo niekomu nepaci, je mi to uplne jedno. Mozno zavidis, ze moj sex s partnerkou trva ovela dlhsie ako tych biednych 5 minut s Tvojim manzelom?? (neber to vazne, srandujem ;-) A ja som "normalna", a je to uplne NORMALNE, a skvele byt lesbou, nielen co sa tyka sexu ;-)

kajanka

by som ti dala matku lesbu ci by sa ti to pacilo a este tak dve lesby...ked ostatne deti budu mat normalnych rodicov...pre to dieta to je zataz a od ostatnych ponizovanie!!!

kajanka

livialivia...ked chces prosim ta vychovavat deticky...tak deti sa vychovavaju s chlapom...nechcem ta nijak urazit ale kebyze som lesba tak nemozem mat dieta...predstav si co by prezivalo keby si mu to povedala...v dnesnej dobre je to stale tabbu...a pre to dieta by to bolo trapne a ponizujuce mat taku matku!!!!