obriezka

Príspevok v téme: obriezka
obriezkac

Je obriezka naozaj nutna? Ja ju nemam a penis sa mi da vytiahnut dole tak ze je vidiet kusok zaluda. Potreboval by som este poradit ako si mam zalud umyvat, lebo zatial to robim tak ze ho namocim do vody a vytiahnem a cely penis si z mydlom umyjem, mam este daco ine robit? Nemam ziadne vazne problemy len biele pupaciky ktore nesvrbia nerastu nemnozia sa nic... diki

kamilka

normalny, prosimta vysvetli mi, lebo naozaj by ma zaujimalo, ktora farmaceuticka spolocnost ma zisk z toho, ze napr. zidovsky rabin odreze kusok koze nejakemu babatku. no to je fakt nenormalny financny zisk :-))asi si ale este nepocul o tom, ze v arabskych krajinach, kde su muzi obrezani je neporovnatelne mensi vyskyt rakoviny krcka maternice u zien. a pripada mi nemiestne porovnavat zensku a muzsku obriezku, to je predsa nieco uplne ine z hladiska dovodov i dosledkov

normalny

Ma to vyznam financneho zisku lekarskeho priemyslu.

neodpovedala si na moju otazku.
a preco je tolko obrezanych zien? Cele narody??? Asi to bude mat nejaky vyznam.

kamilka

normalny, moj priatel ma taku dost velku predkozku, ze su o tom aj chyry v meste a vselico sa mu pod nou hromadi, preto tu obriezku povazujem za dobry napad. vsak preco tolko ludi na svete je obrezanych, cele narody? asi to bude mat nejaky vyznam

normalny

Kazdy normalny sudny clovek si uvedomi, ze obriezka je hlupost.

kamilka, nepresviedcaj tvojho priatela na nieco, co by si na jeho mieste neurobila.
Si predstav, ze by ta nahovaral on na zensku obriezku, napriklad taku tu europsku, kde by ti odstranili kozu, ktora ti zakryva a chrani klitoris tak, ako predkozka chrani a zakryva zalud.
Bolo by ti prijemne mat neustale obnazeny a drazdeny klitoris?

co nieje pokazene, to neopravuj.

kamilka

ja by som chcela, aby moj frajer isiel na obriezku. da sa to aj vo vyssom veku? je to ambulantny zakrok? on samozrejme nesuhlasi, ale iste sa da presvedcit