gely a kremy na zostihlenie

monica gazpio

Ahojte, krémy a gély na zoštíhlenie nie sú žiadne dobré. Zbytočne vyhodíte peniaze za nič. Najlepší liek je akýkoľvek pohyb a úprava stravy, ale nie drastické diéty ordinujúce, že čo kedy a aké množstvo jesť. Krémy a gély neriešia príčinu priberania. Výrobcovia sa snažia vylákať od vás veľké peniaze za neúčinný výrobok. Môj názor: nekupujte si to! Radšej si zaplaťte permanentku do fitka, či do bazéna.

domčuška

No ja použím od L´oreal pro perfect slim je to aj s tymým masážnym strojčekom a veelmi to funguje aj proti celeditíde je to super a moj obvod stehna sa zmenšil zo 61 na 57 cm xD a tiež je nutné to používať každý deň xD

ivkaxxxx

ani tak nejde o krem ako o to, ze si pravidelne masirujete od dola k srdcu problemove partie.rozprudite-myslim-lymfu a ta sa uz stara o to, aby sa skodlive latky a tuk z tela dali na odchod.

michulekova

ahojky chcem Vam odporicit krem proti celulitide z avonu...cellu-sculp pravidelnym pouzivanim naozaj pomaha a este on nivea taky zeleny na ten sa chcem opytat ci je dobry a ci si myslete ze ked budem zdravo jest a cvicit ci mi pomoze aj tento krem. dakujem myska

monika izsakova

Mézem odporucit od Vichy na celulitidy, to aj budes citit, lebo to je velmi silne, len to ze to treba pouzivat stále! Ale je ucinne a velmi drahé!