PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)

Príspevok v téme: PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)
damian

PRAVDA O LEUKEMII – PLIESNE

Vyse 20 rokov metabolicka medicina tvrdi, ze pliesne (mykozy) sposobuju nadory, ako aj hlavne leukemiu. Vyse 20 rokov ti rozumnejsi onkologovia podavaju leukemickym pacientom protipliesnove lieky. Tento fakt je natolko zavazny, ze v auguste 2007 boli vydane europske smernice ohladom protipliesnovej a protibakterialnej profylaxie pri liecbe leukemii. :-)

www.ichs.org

Metabolicka medicina odporuca pri leukemii nasledovne:
- bezne antimykotika – lieky (v pokrocilych stadiach)
- vysoke davky vitaminu C
- cesnak
- skorica
- marhulove jadierka (pozor na predavkovanie!)
- ciste drevene uhlie
- astragalus – prirodne antimykotikum
- wormwood – prirodne antimykotikum
- komplex viaminov
- komplax mineralov
- 3 litre cistej, nebublinkovej vody denne
- traviace enzymy
- zvyseny prisun kyslika

ODPORUCA SA OKAMZITE VYLUCIT MLIEKO, HLAVNU POTRAVINU SPOSOBUJUCU LEUKEMIU!

ciro

budem mozno opat trocha radikalny, ale na tu psychologicku by som podal tresne oznamenie - za prve za ovplyvnovanie liecby na ktoru nema odbornost a za druhe, za psychicke vydieranie, strasenie a vyhrazanie sa smrtou. Nemyslim si, ze taketo tresne oznamenie by bolo aj dotiahnute do uspesneho konca v zmysle nejakeho trestu pre nu, no clovek nikdy nevie, niekedy aj motyka vystreli. Kazdopadne zacate vysetrovanie, preverovanie a vypocuvanie policiou a prokuratorom by tuto, ale aj inych podobnych "psychologov", odradilo skusat nieco podobne opat v buducnosti...

RNG

To je spinavost.
Psycholog nie je predsa odbornik na leukemiu ani rakovinu, akym pravom teda sa snazi ovplyvnit pacienta v odbore, do ktoreho sa nevyzna!

damian

S P R A V Y:
... Patrikova (chlapec s byvalou leukemiou) takzvana psychologicka mu minule prekvapujuco zavolala az domov a nnamiesto toho, aby psychologizovala o tom, ako sa vyhybat stresu, pesimizmu, hnevu, nenavisti, mu pocas 15 minut pripominala, ze ake zibvotne nebezpecne je jeho rozhodnutie nepodstupit chemoterapiu a ako ho to moze stat zivot.......

kosa

RNG,
ak vetsina lekarov ma diplom z fakulty mediciny tej kotrej university, a ak sa vetsina lekarov sprava podivne rovnako,
tak to znamena len jedno-ZE JE VELKY NEPORIADOK...

RNG

Ja uz tvrdim roky, ze treba neustalu prevenciu. Choroby treba predist, nie potom ked uz je neskoro diagnozovat a liecit.
Ako by ste reagovali na to, ked pojdete na vymenu oleja s autom a mechnik vam povie, naco menit olej, ved takto vyzera celkom dobre, naco menit brzdne vlozky, ved este viete zabrzdit....
Az vam brzdy zlyhaju alebo sa z motora zacne dymit, potom to opravime?!?

Nuz zialbohu, to je ale pristup vacsiny lekarov....

kosa

silviia,
CIRO dal peknu bodku nad I-napisal presne preco sa rakovina rozvija niekedy agresivnejsie a niekedy trva aj 40 rokov; viac sa k tomu neda dodat..len to ze aj CIRO sa na tomto fore stal KONZULTANTOM.
inac, tie tzv agresivnejsie ci neagresivnejsie formy rakoviny su vymyslom ONKOMAFIE...z coho by inak zili, ak by sme my SMRTELNICI poznali tajomstvo zi.. rakoviny, vsak an... hmm sylviia.
:)

kosa

silviia,
mlieko, ako surovina sa spracovava niekolkymi mechanickymi sposobmi (chemicko-biologicke nebudeme spominat): sterilizacijov, pasterizacijov homogenizacijov a dokonca pouzivaju radijaciju, co ale nie je oficialne nikym priznane.
a zbavit mlieka mikrobov sa neda...to by si potom pila vodu, nie mlieko.

kvak

JEEEE, ja len že to čo tu píšete pôsobí tak vierohodne a nádejne, jeden by dúfal. Ja osobne sa nepokladám za zdravého človeka, ale ako vidím, zatiaľ to funguje. Veci budem riešiť keď nastanú a dovtedy...lebo...

Alternativa

Zdrava strava a sposob zivota je sice nesmierne dolezity, ale spustacom aj onkologickych ochoreni je aj nasa psychika. Mozno, ze typ ludi, ktori si uzivaju - ako pises, Silviia, ma na tych stale stresovanych "navrch". Poznam ludi, co ziju zdravo, ale uz z toho, aby zili zdravo, maju nervak. Tak to nie je to, co nas organizmus potrebuje. Prajem vsetkym v teme prijemny, pohodovy dnik :o)