pls poradte pls.....SURNE

Príspevok v téme: pls poradte pls.....SURNE
vas nazor

ahojte. mozem byt tehotna aj ked som nemala pohlavny styk ale mohlo dojst ku kontaktu posvy a tekutiny ktora sa vyluci pred ejakulaciou??? bolo to den po skonceni menstruacie.asi pred 7 tyzdnami. menstruaciu som mala velmi slabu sprevadzanu hnedym vytokom. a teraz ma trapi aj svrbenie pyskov a palenie pri moceni. poradte

deedee

No niekedy sa stane, že ejakulát obsahuje aj spermie. Ale nemusí to byť vždy tak. Tesne po menštruácii by si tiež nemala otehotnieť. Pálenie a svrbenie máš asi z toho, že si od priatela chytila kvasinkovu chorobu. To som mala aj ja, aj ked s priatelom sme spolu už tri roky a žiadnu inu nema. Kvasinky roznášaju chlapi. Oni ich maju v sebe a pritom o tom ani nevedia. Sú len nosičmi, prepukne to vždy iba u žien...bohužial. Ak sa to poriadne prelieči, nemalo by sa to opakovať. Každá žena ma aspon raz v živote kvasinky, tak si z toho nič nemusíš robiť. Gyňa mi dala tabletky a taký prášok a za týžden som bola fit. Už je to rok a pol a ešte sa to nezopakovalo a dufam ani nezopakuje. Ale doporučujem chod lekarovi čím skôr, aby si nedostala z toho velký zápal. Držím palce

monca22

no s tou tekutinou..pokial sa nedostala až dnu do posvy tak sa podla mna nemás coho obavat..pokial ano..tak sa más coho obavat..a s tým svrbenim tu je rozobratých už vela tém..skus poštudovat, ale hlavne ti odporucam ist na gyndu..vela stastia :)