Láska s predsudkami...

Príspevok v téme: Láska s predsudkami...
dada2

Ahojte...mam 22 rocneho syna a zalubil sa do polo romky... je to krasne a sikovne dievca, teraz su spolu v zahranici a je vsetko ok... cez leto boli na chalupe, kde ma otec mojho syna rodinu a vsetci boli pohorseni a vraj mu to mam zakazat... bolo mi z nich na vracanie a mam aj tak obavy, ze cela rodina sa pohorsuje... mne je to dievca mile a nevravim, ze som az tak nadsena, ale on si vybral... uvidime ako to vsetko bude dalej pokracovat a hlavne viem aki vedia byt ludia zli...napiste mi ak mate chut vase nazory..diky a papa

dada2

...rodinu poznám, zije iba s matkou, otec ich opustil ked bola este male dieta, inak vyrastala iba medzi rodinou svojej matky, s ktorou sa poznam dost dobre...a co sa tyka genov, ani u bielych nemusia byt vzdy OK...

agata11

je to velmi tazke.mala by si spoznat rodinu,odkial pochadza,v akom svete ziju,ci su poriadkumilovni,cistotni a mozno,ak si veriaca,tak ci aj oni maju takyto zivotny styl,ake maju priority a tak.nezabudni,ze cigani maju horkokrvnu krv,a geny,ktore jednoducho my biely nemame.ak je vsetko o.k.tak im fandi.laska si nevybera-jednoducho pride a hotovo.neber to ako spiclovanie v jej rodine,ale darmo budu niektori hovorit,ze si rodinu neberieme,opak je pravdou,cely zivot zijeme z rodinnych vztahov.Ak ma ale vsetkych 5P ako sa kedysi hovorievalo,tak niet nad cim rozmyslat.

lea

mozno netreba az tak odsudzovat rodinu, mozno maju len obavy, ze tvoj syn si svojim vyberom skomplikuje zivot. aj moja sestra ma partnera, ktory nikomu v rodine nesedi a to nie preto, aky je, ale preto, ze vidime, ze to s nim bude mat velmi tazke

dada2

Dievcata... dakujéééééém, ste skvelé, iba toto som potrebovala pocut, mne je jedno co si hovoria, viem ako pokrytecky ziju a preto kaslem nato co vravia... este raz moc dakujem a prajem Vam vela stastia )))

sasanka

mila dada..stoj pri svojom synovi..je to jeho rozhodnutie..Ak by sa ti aj nepacila a zakazovala by si mu to, tym viac by o nu bojoval.. Myslim ze mas krasny postoj..s tym sa moc clovek nestretava, rodicia su skor radikalni a rychlo odsudia..Povedz zvysku rodiny, ktori su proti, ze stojis pri nom a nevadi ti ze je "tmava" a povedz to aj synovi..Take nieco upenuje doveru..Ja mam priatela, sme spolu vyse 3 a pol roka, je to skvely clovek..ma vsak "iba"strednu skolu, ja koncim vysoku, nepovedali nanho kvoli tomu pekneho slova..(teraz sa uz znormalnili, ale trvalo to 3 roky, a myslim ze aspon 1%ich nazoru je stale v nich..),a dost a pokazili moje vztahy s rodicmi..A to keby este vedeli, ze jeho otec je alkoholik..to by uz nepredychali..a ja im klamem, je mi to luto..ale v mnohych veciach nemozem inak.. Tak si nepokaz vztah so svojim synom...

mimi.a

ano, treba mu to zakazat. A mal by si radsej najst nejaku fetacku alebo alkoholicku a najlepsie taku, co kazdy vecer stoji na ulici a slape. Ale len nech je biela... ludska hlupost je neobmedzena.... Ak sa maju radi a dievca je slusne, tak podla mna nezalezi ci je biela, ruzova, hneda alebo zelena...

nina30

Pokiaľ je dievča milé a šikovné, je hnusné odsudzovať ju za niečo čo im vadí a ona za to nemôže. V prvom rade je to rozhodnutie Tvojho syna a ak je on s nou šťastný tak stoj na jeho strane a im povedz že nech láskavo akceptujú jeho rozhodnutie. Hneď od začiatku sa k tomu treba postaviť.