svrbenie bradavky

maja17

tiez mam tento problem uz asi 6 alebo 7 rokov... bola som s tym 2x na koznom, lekar mi dal nejaku robenu mast a preslo to.. lenze stale sa mi to vracia (vacsinou v jeseni a zime). tak to stale nejako pretrpim, natieram telovym mliekom... len mam pocit, ze kvoli tym suchym a svrbiacim miestam sa mi meni tvar prsnych dvorcov... neviem uz, co mam robit.. :(

chlebicek

ahojte baby. mna to tiez niekedy svrbievalo ale ako prislo tak odislo. Ja by som vam urcite poradila toto. Ked vam na sone a vlastne celkovo lekar na mamologii povedal ze vsetko je ok a nepredpisal mozno nejaku upokojujucu mast tak sa proste zoberte na kozne a skuste to tam. Myslim ze kozny lekar by vedel poradit ked nie mamolog. Nejaky obklad mozno mast vam urcite predpise a bradavky aj dvorce sa upokoja. Zajdite na kozne a uvidite. Prajem vela stastia.

lana1121

Mňa takisto,už dlhšiu dobu,svrbia obe bradavky a dvorce! Neviem,či je to normálne,a nepamätám si stav pred tým..ale robia sa mi na nich akési vypuklé útvary,podobné vyrážkam(nehnisajú však,majú farbu dvorca).Prosím poraďte!Čo sa deje?