Prepadnuty hrudnik operacia

Phatte

mohli by ste mi povedat kolko priblizne stoji tento zakrok? neviem ci mam ist na operaciu alebo nie. Mam 19 rokov da sa to este nejako cvicenim zlepsit?

upload

mam prepadnuty hrudnik tiez neviem sa rozhodnut ci mam ist na operaciu bojim sa vymeskania skoly jazvy a bolesti poradte mi prosim mam ist ci nemam

Kana

ja som bola na 1. operacii asi pred siestimi rokmi a na druhej o 2 roky neskor... bolelo to este riadne dlho ale teraz uz je to v pohode, zase fungujem tak, ako predtym
operoval ma vtedajsi primar na Kramaroch v BA, neviem, ci tam este robi, ale odviedol genialnu pracu!
teraz v 15 rokoch som sa ale rozhodla, ze idem na plastiku, nech mi odstrania jazvu... operuju ma v oktobri tohto roku, tak dufam, ze to dopadne dobre...

Rorri

Ahojte, vie mi niekto poradit nemocnicu, alebo nejaky kontakt, kde robia operaciu vpadnuteho hrudnika? /pectus excavatum/.
Dakujem

lukáš siska

ja som bol na operácii prepadnutého hrudníka cca pred 3ma rokmi,a posilujem už asi rok,tak to asi pravda nieje...v nemocnici som bol po operácii 3týždne a potom som bol na rehabilitačnom pobyte v tatrách 3mesiace,ale bolelo to,jau:P

lexy

3x??? a to prečo? Ja som bola operovaná v 19-tich rokoch, veľmi pomohlo... asi mesiac som sa nemohla sama ani posadiť, bolelo to hrozne, ale stojí to za to... cvičiť mi práveže kázali, každý deň povinne, ale posilovať to neviem... nemyslím, že by mi v tom niekto bránil

Terezka

ahoj,moj syn už 3 krat bol operovany na
vpadnuty hrudnik ,ked bol maly nesmel cvicit ale teraz už može všetko .