Diskusia KPM

papuľa

Damian máš pravdu. Konečne to niekto napísal a keď sa problém pomenuje, dá sa riešiť. Tvoju stránku propagujem a môžem Ti povedať, reakcia je - zdesenie!

milla

nikto medicinu nezavrhuje,akurat je pravda ze keby lekari sa viac venovali prirodnym alternativam liecby a vyzive bolo by to uplne ine.lenze bohuzial su dotovany farmaceutickym priemyslom a tam ide len o peniaze-moj nazor.vlastne dnes je takmer cely svet len o peniazoch.nikdy som sa u lekara nestretla s takou pomocou ze by mi poradil nejaky vitamin,doplnok...vzdy len chemia.a to som za posl.rok pochodila velke mnozstvo lekarov.ale je vela lekarov ktorych obdivujem,viem nieje to lahke povolanie.ale su rozne typy lekarov a v dnesnej dobe je ich vela bez sucitu a ochoty ludom pomahat.cest vynimkam.

[zruseny12]

ja osobne som ju este necitala,ale neviem ci ste pocuvali raz rozhovor z Hanou Zagorovou,ona mala tusim leukemiu a dlhe roku chodila menit krv a nejake bilinne caje jej pomohli tu krv vycistit...tak asi fakt je to pravda,ze sa to da aj inou cestou...ale nezavrhujme ani medicinu...

milla

damian-velmi sa mi paci stranka KPM, vsetky clanky citam jednym dychom a budem sa snazit tuto stranku propagovat dalej. velmi obdivujem vsetkych kt. na KPM prispievate a prekladate z anj do sk.dakujem a chcem sa este spytat ze ako je to s home strankou KPM.com, to sa tam musim zaregistrovat ak chcem mat pristup k nejakym datam?

who cares

musim vam zablahozelat - vy ste tu skoro vsetko vyriesili, co ti blbi dochtori nevedia. ja len nechapem, ako mozu byt napr. pacienti na rakovinu taki hlupi, ze sa nechaju zabit medicinou, ked stacilo tak malo - len si sem kliknut.