Precitaj si...

Príspevok v téme: Precitaj si...
alikaaaa

Neviem ci je to zo sexu ale uz s ami to par krat stalo...ked si otvorim pysky mam tam vzdy taku velku napuchnutu gulu ktora je akoby dierka z ktorej sa cika proste mi to cele napuchne(ale neboli to) ale na druhy den je to zase normalne..moze to byt kvoli sexu ze sa to tam trie a potom napuchne? Alebo mozem byt alergicka na gel alebo z coho? A za gynekologom ma neposielajte bo to by som musela pre dtym nez tam pojdem mat sex....

zufalček

ahoj ninika no vieš dik za odpoved ja viem čo je to ženská ejakulácia tiež som bol z toho mimo lebo vždy som si to prial zažiť to aspoň raz na vlastnej koži mať dievča v posteli s takuto vzácnostu že pri orgasme doslovne strieka ja viem že takých báb je málo ale problem je v tom že to neni ženský vyron ale je to skutočne moč poznám moč pozná aj farbu aj chuť aj pach takže preto sa toho bojim že či to je normálne že z nej vyjde moč pri orgasme

ninika

zufalcek to nie je moc ale zensky ejakuat...mnoho takych zien nie je je to "vzacne" bo kazda to nevie...a moc to nie je..je to iba podobna tekutina :)tak si to vaaz

zufalček

Ahojte prosim vás poradte mi v mojom probleme mám priatelku s ktorou sme už dva a pol roka a až teraz sme začali spolu viesť sexuálny život.Všetko je fajn a krásne ale ja už mám dosť skusenosti ale toto som ešte nikdy nezažil problem ktorý momentále mám.Zistil som že mojej partnerke pri orgasme s pochvy vystrekne moč a neviem si to vysvetliť nič take podobne som nezažil a neviem či je to normálne že sa vždy pomoči alebo nie.Prosim poradte mi niekto alebo stačilo by mi keby ste niekto vedeli nejaku stránku najakeho sexuologa ktoremu by som mohol napisať aby mi poradil.Moc dakujem.

alikaaaaaaaaaaaaaa

ale ide o to ze mne to tam vzdy "napuchne" iba po sexe ale nie po kazdom sexe iba sem tam....a neboli to ani nic a do dalsieho dna to zase odpuchne ...lenze ked poviem doktorovi toto tak on co urobi nic...ked tak mi krv zobetrie mozno vysetrenie,ale nic nezisti...iba ci nemate niekto podobny problem ci to dakomu nenapuchlo ako mne..

kkkaaatttaaa

ved chod ku gyn. a aspon jej o tom povedz, aj keby ta nevysetrila, radsej chod skor a zbytocne ako s problemom ale uz neskoro ;-)