Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nos

Príspevok v téme: Nos
micka11

Dobry den. Chcela by Vas poprosit o radu. Zaciatkom roka 2007 som mala zvacsene uzliny na krku a zacala som si struhat zazvor do vriacej vody s medom a citronom a pila som takyto caj. V tom case sa mi zacal upchavat nos. Az doteraz mam tie iste priznaky,bola som aj u lekara ale nezistili mi nic. Dostala som kvapky: MAR, Allergodill a tablekty, ktore mali chut byliniek mata a chmulala som ich 3x denne po jedle, uz si nepamatam nazov. Nepreslo to. Potom som si ete 2 x kupil MAR a cely som ho pouzila. Teraz mam PHYSIOMER. Neustupuje to. S moje priznaky:
Ako keby mi v nose vznikla hrcka, niekde medzi nosom a hrdlom, nedala sa prehltnut, potom je to stipanie a palenie v nose a este sa mi urobi hlien, ktory ako keby zostal stat medzi nosom a hrdlom a potom sa mi z toho dviha zaludok a neviem sa toho zbavit. Dufam, ze som sa nestala zavisla na kvapkach. Nikdy predtym som ziadne take priznaky nemala. Vopred dakujem za odpoved.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.