Male biele hrcky na penise

je to v prdeli

nazdar ja mam male biele hrcky a kusok aj vyrazky po celom penise a semenikoch ale nie na zaludi tak neviem co s tym mam robit poradte - hanbim sa s tym ist ku doktorke

supa

no cujte vsetci ,,,, bol som u koziarky a mi povedala ze je to mazova žlaza si dajte do googlu,,, a ze to je preto aby nebol suchy :D nic nakazlive ale vraj sa to neda vypalit ani nic ... takze nevem co tu hovorite teras kto ma pravdu koziarka alebo vy este zajdem k urologovi ,,,

tixo

ja este nwim kolkop to bude stat ze mam tam doviest rodica a tam sa to vybavy ale mala by mi to zacvakat poistovna alebo iba ciastku ale ta operacia tusim stoji cca 10.000 sk

worries

tixo dakujem za prispevok. kde si to ides dat robit? a kolko ta to bude stat lebo urolog mi povedal ze je to na vlastne naklady koli tomu ze je to kozmeticka chyba a nie choroba.

tixo

hej ja mam volaco ze condyloma accuminata ale som este tusim len v tom zaciatocnom stadiu ale neni to to z tych obrazkov u mna sa to prejavuje menej a ja pojdem na operaciu mi to laserom cize nehladaj vodicky laser je zarucenejsi

worries

tixo, ja mam tiez odborne povedane Hirsuties papillaris penis, kto to nepozna tu je link: www.sexus.cz
bol som s tym u urologa a povedal mi,ze ma to vela ludi je to neskodne a casom to mizne. co sa tyka toho casu neupresnil ako dlho. mam 19 a neviem co s tym. som typ cloveka komu aj takato drobnost vadi a tak hladam sposob akoby som to bez najmensieho rizika si dal odstranit. niekto tu spominal niaky Canesten alebo aj olej z australskeho cajovnika vola sa to Australian Bodycare.
ak ma niekto este viacej informacii dajte mi prosim Vas vediet, zvazim kazdu moznost pretoze mam novu priatelku a nemienim sa takto vyfarbit pred nou pri nasom prvom pohlavnom styku. Baby co ste sa s tym stretli pri svojich partneroch, opustili by ste ich koli tomu? odpiste na tento mail zide sa to nielen mne ale aj dalsim v podobnej situacii. diki....

tixo

cavte som jakub 12 tieto male pupaciky mam a dneska som bol u urologa a doporucil ma na operaciu nebojte sa nic zle to neni to iba vypalia cize odvazte sa a chodte k lekarovi dostal som aj lizatko za to ze som to nepovedal rodicom a sam som isiel tak nech sa vam dari a dufajte ze budete mat lizatko :D