hlupy strach

Príspevok v téme: hlupy strach
krpana

mozno sa vam tento "problem" bude zdat troska hlupy a nepodstatny no mna to stale trapi. mam 20 rokov a byvam s rodicmi a sestrou nasi casto chodia prec a vtedy ostavam sama so psom v 3 izbovom byte vam sa to zdat nemusi ale mne sa zda strasne velky, ale ide o to ze pred par dnami ked som tu bola sama so psom sme lezali v obyvacke na gauci a on strasne paranoizoval cize pozeral sa po obyvacke, akoby tam niekto bol, stale sa nechcel odo mna pohnut, stale za mnou chodil a cakal kam sa pohnem a ked som ho polozila prec tak sa zasa zacal obzerat a triasol sa poviem vam nebolo mi to zrovna prijemne pretoze ja som strasne bojazlivy typ, a ked som sama doma radsej sa zavrem do jednej izby lebo sa stale niecoho bojim a sama neviem coho ... tak co s tym nemoze to ist takto dookola =( mam sa citit ako blazon alebo co mam robit? =(

mjaník

aj náš kocúr robieval také divné pohyby, a pobehovanie po byte,napokon sme zistili,že sledoval lietajúce mušky.Žiadných strašidiel niet,sú len ustrachaní ľudia

stanicstanic

podla mna psik citi a pocuje ludi vo vedlajsich bytoch, ved maju zmysly niekolko tisickrat citlivejsie ako my

veronika7895

ja sa znova bojim vsetkych zvierat poviem si nebudem mat strach no len co sa ku mne nejake zviera priblizi ako je 45cm kricim trasiem sa a dobre ze neplacem.a u psov hlavne neviem s tym prestat ale liecit to nechem lebo ja sa zvierata nedotknem mam panicky strach a aj s toho ze by malo byt nieco na mne ...

deedee

Ja som mala možno podobný problém. Ked som bola mala, počula som stále rôzne zvuky. škrípanie dverí od skrine (a pritom sa nehýbali), kroky po koberci, zvuky...Nemohla som spávať, iba s walkmanom na ušiach a so zažnutým svetlom. Rodičia ma chceli dať do ruk lekarom, ale potom sa na to vykašlali. Neivem kolko rokov to trvalo, ale prešlo to samo. Tiež mam teraz už 20 rokov, ale už nič nepočujem. Len som začala mať zlé sny od kedy som si presťahovala postel na to miesto, kde som spavala ked som bola mala a počula tie zvuky...Neviem prečo to. Teraz ked sa mi naaahodou čosi také prihodí, alebo začnem na to myslieť, tak si pustím hudbu a snažím sa odreagovať, odísť od tých blbých myšlienok. Aj ked mám strach....

krpana

dakujem vsetkym =,) len viete uz mi je to aj trapne aby sa 20 rocna holka bala, moj psik uz ma 10 rokov a odmala epilepsiu ale keby sa mu nieco stalo... =( necem ani pomysliet =( viete nebojim sa niecoho takeho ze by na mna cihal zpoza dveri vrah so sekerou a cakal ked videm =)))) to nie ale v byte prosto mam stale pocit ze tu stale niekto je a ked robi moj pes este toto tak je to len horsie, a ked pride vecer... to ani nehovorim priatel musi cestovat ku mne v noci lebo sama v noci v byte by som nezaspala =(

alexandra261

LASKONKA:
keby zakazdym niekto zomrel, ked sa pes takto sprava, tak uz je polovica obyvatelstva na zemeguli nie medzi zivymi. Je mozne ze psik vyciti aj chorobu a nieco zle, ale to nemusi zakazdym znamenat ze niekto zomrie........papa

alexandra261

Moja nemas sa coho bat, nic sa ti nestane, ja byt na tvojom mieste tak si uzivam relax, ked su tvoji rodicia prec.Nebojkaj sa nic, take sprostosti nepocuvaj, ze zakazdym niekto zomrie ked je pes nervozny. Psik vyciti ked sa clovek boji, a preto ta zacne akoby ochranovat, lebo citi ze mas strach. Myslim ze uz to tu niekto spomenul. Takze usmev na tvari, a ziadny strach....:-)

laskonka

ja som nechcela nikoho vystrasit, len som naisala pravdu. prvykrat takto zomrel svokor, psik sa spraval cely den cudne, knucal, behal dookola, nechcel jest,len sa schovaval, sme sa bali ze je chory. byvali sme vtedy u svokry a na sruhy den rano sme nasli psika vo dverach spalne ako sa dival na postel a moj svokor sa uz neprebudil...

ethel

krpana...nemáš sa čoho báť,psík ťa určite ochráni,dvere sú zamknuté...hovorí sa,že pes je odrazom svojho majitela,možno sa na neho prenáša tvoj strach a preto sa tak obzerá,lebo počúva zvuky,aby ťa ochránil!Naozaj sa neboj.Keď som bola mladá a bola som sama doma,psa som nemala a stávalo sa mi to čo tebe,a stalo sa aj,že som si myslela,že je niekto za dverami,tak som sa prihovárala akože ockovi,zapálila som svetlo aj v inej izbe..