co mam robit?

Príspevok v téme: co mam robit?
tomas20

moj problem je v laske.asi som sa druhy krat zalubil ale nestastne.boli sme uz spolu aj sme sa bozkavali ale to je nepodstatne.potrebujem pomoct s tymto co si o tom myslite.mam 20 a ona 17 ...ked sa na nu pozeram dlhsie ako minutu spyta sa ma ze ci sa pozeram na jej krasu... ked sa zacneme bozkavat tak ona sa po chvili otihane a zacne smiat ze ju to bavi.... ked sa bozkavame mame obidvaja otvorene oci alle na rozdiel ja sa pozeram nanu a ona bud na kamaratov alebo na ineho chalana... viem ze ma ma rada ale preco to vlastne robi??? nesklamem sa opat??? dakujem

mayusha

neviem, co ona chce... ale evidentne sa tak nesprava, ze by chcela skutocny vztah...
je do teba zamilovana?? -nemusis odpovedat do fora, poloz tuto otazku sebe.. a podla toho sa rozhodni

mayusha

a este k tej tvojej bade... hmmm, poviem to jednoducho - bud si vedomy vlastnej hodnoty!! ved, ona si ta omotala okolo prsta.. a vies preco? lebo zamilovanost je "slepa". si do nej strasne zamilovany (tiez to poznam, mne to trvalo 3 roky a platonicky, ale uz som sa z toho "vyliecila" :-)). okrem toho, dievcatam sa pacia chalani, ktori vedia, co chcu, nenechaju sa len tak lahko zmanipulovat pre pekne oci milovanej osoby... aj tym su pritazlivejsi.
a este som chcela - nezaoberaj sa velmi tym, kto sa kam pozera, ked sa bozkavate, neanalyzuj ju velmi. tebe ide o vztah, jej zrejme o to, aby si uzila.. - porozmyslaj nad tym.
proste, zi v pritomnosti, uzivaj si dna! a okrem toho by mala byt rada, ze ju mas rad a ide ti o viac... len, v tomto treba dvoch!!

mayusha

no prepaaac tomas.. no, som na stranke prvy krat a este som sa tu nevyznala.. a myslim, ze moj problem nesuvisi ani s bulimiou ani s anorexiou, lebo sa stravujem normalne.. len metabolizmus sa mi dajako zblaznil...

tomas20

mayusha zmilila si si temu to mas anorexia bulimia tam to napis nie do mojej jasne!!
a ano mam 20 a nie je to moja prva ved keby to bola prva tak ta by ma nechala preto ze by som sa nevedel bozkavat mal som vela bab ale tato je ina...a robo uzit si??? ona ja chce ja nie lebo ju mam rad nechcem jej ublizit ale ked som jej to povedal znova sa zacala smiat.. ze jej mozem ublizit lebo ze ona ublizuje ovela castejsie a tvrdsie

mayusha

dobry den,
moj problem spociva v tom, ze neviem, co sa deje s mojim metabolizmom. Byvam casto hladna, hoci nejem velke mnozstva naraz, to ani nezvladnem, jem casto po malych mnozstvach. Po jedle rychlo vyhladnem. Ked zacnem citit hlad, zvycajne to nie je klasicke "skvrkanie" v zaludku, ale velmi sa mi znizi tlak, toci sa mi v hlave a som strasne slaba. Pred rokom som bola v Anglicku. Pred tym som vazila cca 48 - 49 kg. V UK som pribrala na 55kg a tu na Slovensku som chudla na cca 46 kg. Vaha sa mi pohybuje okolo 46 - 48 kg, no tu hornu hranicu som uz davno nemala. pravidelne trenujem 3x do tyzdna 1,5 hodiny, studujem a popritom sa snazim si aj privirabat brigadne.
Neviem co mam robit, lebo vo vseobecnosti sa citim velmi unavena. Snazim sa dodrziavat aj pitny rezim. 1l vody mam v sebe uz do 12h naobed. tiez sa snazim mat pestru stravu, ale akoby mi to stale nestacilo, lebo mavam velku chut na sladkosti. Snazim sa ich teda obmadzovat, no nie vzdy sa to da..
Moje stravovanie- okrem hl. jedal (ranajky, obed, vecera) si dam aj neco medzi tym.
Neviem, co robim zle, alebo kde je problem...
A aby som nezabudla, meriam 160 cm.. Takze vaha tych 48 -49 kg by mala byt v poriadku, kedze som skor sportovy typ.. Lenze stale chudnem a som hladna a slaba...

???????

a o co tu vlastne ide? to si vazne myslis, ze taky vatah vam vydrzi? ona ma len 17 ty 20, clovece spamataj sa, to nie je na cely zivot........ laska je o niecom inom

robo:)))))

Clovece urcite mas 20?
Nie je to nahodou prva? Ako sa vravi... seres sa s tym ako s prvou holkou... Moj nazor je taky, ze si s nou max uzi, neber to moc vazne, padnes tvrdo na zem.

tomas20

ale ona povedala ze chce vztah a ked sa mam spytala ze ci mi to prekaza tak som jej povedal ze nie ale mne to prekaza ked ona je taka krasna a mam ju aj rad ...taku babu ako je ona asi uz nestretnem je plna zivota jej spravanie nazory bozky .. to je nieco nadherne ..nemyslite ze sa zmeni???

jaja

nehnevaj sa na moj nazor, ale pripada mi to tak, ze ona sa s tebou len zahrava. Nevie, co chce. Od takehoto vztahu ruky prec, viac by si sa natrapil ako bol stastny.