Baby , ano alebo nie?

lan

ne nevazime si to, bo potom ten glupy chlapec nevie kam mi ho ma strcit a strci mi ho potom este do ucha ako v scarry movie:D:D:D chlapci panici honte si vela nech sa odpanicujete:D:D zeny maju rady poradnych chlopakov:D:D

ifka

ked uz tymto si niesi isty,tak si uvedom aspon to,ze niesi prenasac vselijakych pohlavnych chorob,pocnuc hpv..dufam,ze si aj ty najdes pannu a nebudete pisat do fora,ako si mate liecit vytoky,vyrazky a vselijake pliesne..toto si uvedomi len dievca,ktora rozmysla hlavou a nie panvou:-))

stasticko

Na to ze si panic, mozes byt hrdy, ved si o nic neprisiel, to vsetko dobehnes k tu spravnu chvilu s tou správnou osobou.
A ci si to vazim(e)? Ja by som si to urcite vazila a bola by som stastna a hrda ze ja som ta prva...
Ved vsetko prve je to naj...
Predpokladam, ze hovorime asi o laske nie o jednorazovke? vsak?
A ze hladas práve taku, no dost blbe kriterium...
No drzim prsty...

gabca

no ja som bola panna aj môj priatel bolo....a vsetko to prislo samo a bolo to velmi pekne...teraz sme spolu uz skoro 4 roky.....je to pekne ked pre obidvoch to bude prvy krat ale na druhej strane ide tu aj o to ze clovek chce skusit nieco nove a laka ho to.....predtym som neveru pokladala za nieco strasne....ale priatelovi verim a dufam ze bude len mna lubit uz....no myslim ze rozlisujem ci ide o sex alebo o milovanie :)

veronika

Podľa mňa je fajn, že si panic, ale čaje ako panny si viac hľadajú chalana, ktorý už "vie ako na to" pretože sami sú nervózne. Ja osobne som mala chalana, ktorý bol skúsený až-až, pretože som vedela, že sa nebudem musieť starať o nič, ak by sa niečo pokazilo, že vie všetko poriešiť..ale myslím že také pre obidvoch po prvýkrát musí byť pekné..Držím palce.. Mimochodom, ak sa necháš zaučiť skúsenejšiou, tiež to má svoje čaro, veľa mužov začína práve tak.

veronika

Ja som mala priateľa,ktorého som "zaučila".Chodili sme spolu dlho a nikdy ma nepodviedol, takže nemusíš sa báť Kitti, neverím, že raz dostane chuť na inú...je Ti za to vďačný...:))

engell

no ja osobne som bola panna a priatel uz nie :) ,ked sem o tom kecali a poveal,ze uz nie je tak mi to prislo luto kusa a cela som ,aby bol aj on lebo podla mna by to bolo krajsie :) ale ako v pohode uz vsetko ok mal to predomnou iba raz takze v podstate sme na rovnakej urovni boli :)a skusenosti uz naberame spolocne .)