SEX - ako casto?

perlaxyz

Moja zlatá, ak ste takí mladí, je to normálne, že sa chce častejšie milovať, ale všeobecne je známe, že ženy potrebujú dlhšiu predohru - neexistujú chladné ženy, iba neschopní muži....

dany8

Niekedy ked nemam na to chut a odmietam ho, sa stazuje aku ma nevasnivu zenu, no na druhej strane ma nenuti do niecoho co nechcem, len sa mu nepaci to odmietnutie..
Ale asi ma skreslene myslenie kvoli tolkemu pormu, co sa napozeral, sa cuduje, ze co nevydavam take zvuky :DDD

dany8

Tak moj muz ma 25 rokov a zijeme spolu uz druhy rok, takze sme este v podstate mladomanzelia a milostna vasen nam este nevyprchala.. Deti zatial nemame..
Rukou si to robi malokedy.. Inac mam podozrenie, ze ma tu hypersexualitu..
Co sa tyka mna, su chvile ked to robim iba pre neho a nakoniec si to uzivam este viac ako on.. Zatial sa mi sex neznechutil, ale niekedy sa mi proste nechce a radsej robila nieco ine.. Ale pocitam s tym, ze cim bude starsi, tym to bude potrebovat menej..

lienkap

1bambulka14
A ako casto spolu spite?A tebe nevadi ze si to robi sam rukou?Prosim porad mi,lebo aj moj priatel si to robi,ale mne to vadi.

1bambulka14

sida no ale niektorí si to robia rukou...napr. môj priatel si to robi 3-krat za den...alebo chalani, ktorí nie su nejako estra pritažliví, tak si to robia tiež rukou...tak nechapem, prečo by si to nemohol robit rukou aj muž dany8...

sida

Ja som k tomuto dostala od viacerých chlapov vysvetlenie,že každy zdravý chlap to potrebuje minimalne raz za den...Dobre majte si,ale najprv pomôžte teda so všetkym doma manželkám a ptom sa vám aj ony povenuju,ale ked sa cely den človek nahána,tak je rád ak padne večer do postele..

1bambulka14

ja mam sice len 18, ale môj nazor je, že to je podla mna privela...keby som mala mať tolko-krat sex, tak by sa mi zhnusil a už by ma to nebavilo...nech si to robi rukou, však na čo ich ma!!!!