Darčeky na Vianoce...

Príspevok v téme: Darčeky na Vianoce...
ewinka

zdrawim Vas.. blizia saa sviatky, tiaa najkrajsie.. sviatky v roku.. Vianoce.. :( uz v lete som premyslala... ze co kupit... too by som aj vedela... :) alee otazkaa skor znie... co by oni mne mali dat? u nas to skor funguje tak, ze... kazdy si povie, coo by priblizne chcel... ale ja obec neviem... viem, ze kozmetiku a oblecenie nie... mam toho dost.. a obelcenie... viete, kazdemu sa paci nieco ine... aj dnes sa ma mama pytala, a aj priatel, zee co by som chcela... no.. ja nemam paru.. :( ttak dajte nejaky tip, nech sa inspirujem, :) dakujem... ahojte...

marykay1

ahojte, ak by ste mali záujem o darčeky v podobe kozmetiky od Mary Kay , tak napíšte na e-mail: marykay1@centrum.sk . Podám bližšie info o akciách!!! tak zatím pa :)

robo:)))))

No mame podobny problem:)) ale ja na rozdiel od teba nechcem nic, ovela vacsiu radost mi spravi pritomnost blizkych ludi, pohoda. Ak nieco chcem tak ci tak si to kupim a nepotrebujem cakat na vianoce. Aj ked teraz by sa mi zisiel novy LCD Tv, ale to som moc narocny:))

silvias

Čaute no ja už mám vybrané čo kúpim rodičom na vianoce aj priateľovi a babke a dedovi.Priateľovi už mám kozmetiku oriflame aj svetre neaké a tak a rodičom kozmetiku a dedkovi a babke papuče čiapku šálik a ešte niečo dokúpim.Ja to kupujem postupne ked niečo pekné uvidím tak to hned kúpim a tak si do vianoc nazbieram darčeky pre všetkým.Nie ako niektorý ľudia,ktorý kupujú na poslednú chvíľu a za drahé peniaze ja odporučujem postupne a je to aj lacnejšie.Pekný den

SHAKTI

ale agi..SHAKTI ma celu pravdu :-)
ja sa na vianoce tesim,nie na darceky..tesim na tu vonu oblatok,medovnikov,zdobenie stromceka,rozpravky..a darcek?? najvacsi a najkrajsi darcek je pre mna ten,ked sa nam podari zist cela rodina.ked uz darceky,tak neradte druhym,co kupit,kazdy darcek by mal byt osobny,dotycnu osobu poznate najlepsie,premyslajte co jej robi radost..niekedy staci objatie..

agina

Shakti ma trosku aj pravdu.V dnesnom konzumnom svete kazdy pozera na to, co dostal a hlavne, kolko to stalo, ci to bolo znackove atd.Ale zase na druhej strane neviem si predstavit, ze by som si pod stromcekom nasla nejaku vonnu sviecku /rakovinotvornu/.
Mna osobne potesi hocijaka kniha, parfum atd.U nas je to tak, ze si dame peniaze, aby si kazdy kupil to, po com tuzi, potom si to pekne zabalime a dame pod stromcek.Ideme na istotu.Jednoducho vzdy dostanem to, co som chcela a co sa mi paci.Ziadne porcelanove sosky, sviecocky, ktore zapadaju prachom.Nic take.Vsetko prakticke veci, ktore potrebujeme.Moja rodina su polovnici, takze ak vzdy kupim nieco take, vsetci su spokojni.

SHAKTI

vianoce nie su o hmotnych daroch,ale o niecom uplne inom,to su iba veci,ktore si mozte kupit aj sami a kedykolvek..preferujte osobne darceky,na ktorych vidno vasa snaha-vyroba,balenie-tym dokazujete,ze ste sa tym skutocne zaoberali a na danej osobe vam naozaj zalezi a predovsetkym nezabudajte na lasku a radost,nie iba na vianoce ale po cely rok.. nezabajte na ducha vianoc a ked s laskou prijimate a davate,vianoce mozte mat kazdy den v roku :-)
tak stastne a vesele! :-DD

deedee

Ja teiž nikdy neviem, čo mám chcieť, ale zrazu mi napadlo dosť vecí, ktoré by som chcela. Kvalitným parfémom nikdy nepohrdnem. Tak isto mi velkú radosť urobí kniha. Zišli by sa mi tiež nové repráky na PC + subofer. Alebo nejaký velký pekný fotoalbum. Alebo MP3 prehravač, digitálny foťak už mám sice, ale pôvodne som ho chcela na Vianoce. A teraz asi aj dostanem ten mini play station. Super vecička.