Ako dlho trva vas sex?

kijolaaa

ak máš problém zvlhnúť či si vlhkosť udržať počas sexu tak skús nejaký dobrý lubrikant.. my sme prešli pred časom na exclusiv intim gel od erectan.sk - prekvapilo ma že funguje na oboch stimulujúco a povzbudzuje chut na sex ;)

Denis69

Caute...mám 29 rokov moja partnerka 27 a my to väčšinou robíme velmi dlho, teda ked sa bavíme okolo tých 2 hodinkách...nerobíme to intenzívne skôr sa len mazlíme :P Po tej hodinke nas prestane bavit intenzivita a vtedy skor už dáme prestávku, pustíme si telku a pokračujeme. Končíme skoro rovnako a orgazmus dostáva tak že je hned strašne vlhká, somnou je to trochu tažšie vždy je to až takých približne až 5 minut po tom. Ked som to prvý krát robil mal som 19...noa vtedy som ešte vôbec nevedel ako sa to robí :D Teraz to robím tak 1-2 krát do mesiaca. Chodím ku gynekologičke s erekciou ale velmi mi nepomáha :/ S partnerkou to tahám už dlho a ten jeden styk nám pomáha aj náplnou nášho vztahu-( to znamená že to nerobíme nasilu ale ked to príde tak to príde :D A čo sa týka slabého vlhčenia u žien, môj otec (gynekolog) vraví že to vôbec nie je problém ale ked niečo taketo sa deje častejšie na utierku vriacu vodu a ked už bude sucho tak si tam trošku utret či ako to povedat alebo len priložit na ohambie...My chválabohu nemame takýto problem takže sa tým nezatažujeme :)

Roman1231

V mojom prvom vztahu ked som bol mlady tak to väcsinou trvalo aj hodinu,bez predohry...1 z 3-4 pokusov to skoncilo orgazmom partnerky...v dalsom vztahu som taktiez daval väcsinov maraton kedze moja partnerka nikdy nedosiahla orgazmus tak sme si uzivali jeden druheho dlhsim sexom...a v terajsom vztahu to pekne stihame za 10-15minut a koncime skoro stale naraz. Takze ono to je vlastne dost individualne...osobne sa priklianam ku kratkemu a intenzivnemu sexu ako dlhym behom cez prekazky :-D najkrajsie je dlha predohra a potom rychlovka ;-)

VaneSS.sk

Tak ja neviem, 45 minut je moc to by sa ani mne nepacilo :) Niaka ta predohra a tych 15 minut cisteho sexu takze tak dokopy mozno aj polhodinka :) Tiez som nikdy nemala orgazmus :( Len raza a to taky slaby :/ Aj ked menime aj nemenime polohy je to jedno, nejde to nic sa nedeje :/

alica789

mamba,myslim si,ze je to najma tym,ze si ta stale obracia,ako pises.ja ked citim,ze by to malo prist,nedovolim v ziadnom pripade,aby si ma muz obratil,alebo teda zmenil polohu.