flak na tvari:((

Príspevok v téme: flak na tvari:((
bejinka

Ahojte:)) mam jeden problem,co ma dost znepokojuju!! je to mensia chybicka krasy:((!! na tvari na lici pri perach mam jeden flak! je to dosledok mensej "nehody" co sa mi stala!! asi pred tromi tyzdnami som mala nechtaic doskrabanem chrasta,ktora asi za lice listom!! takym vylisovanim,suchym,drsnym listom:(!urobila sa mi tam chrasta,ktora zmizla si za tyden a myslela som ze to bude uz v poho a nic nebude vidiet!! lenze az doteraz mi tu ostal taky fliacik!! dost m to prekaza lebo je to vidno. snazim to zakryvat mejkapom a pudrom,ale nie vzdy sa to podari a je to uz vycerpavajuce!! na zaciatku som s tym bola aj u koznej a mastila som to,ale,ako to vyzera, nejako mi to nemizne!! :(( som zufalaaaa!!! poradte plss ako zakryvat,alebo ci si myslite ze mi to zmizne, malo by nie????!!! neni to jazva!! len proste tmavsi flak!! diky moc za rady:))

wanda

bejinka, natieraj si ten flak napr. s Vichy opalovacim kremom +50 faktor, ten flak sa ti spravil posobenim svetla na miesto, kde si mala porusenu kozu. kazde rano si to miesto natri, nechaj vsiaknut,az potom denny krem a makeup. Po case ti fliacik zmizne