Vzrušuje ma partnerkin moč je to normálne?

Príspevok v téme: Vzrušuje ma partnerkin moč je to normálne?
miňo66

Ahojte prosim poradte mi lebo neviem či som normálny alebo nie.Vzrušuje ma partnerkin moč vzrušueje ma napriklad ked je na záchode a ciká a ja vždy za ňu dojdem a siahám jej medzi nohy počas cikania ja za to nemôžem ale skratka ma to vzrušuje jej sa to moc nepáči a to má trápi lebo ja by som sa rád napil aj jej moču počas milovanie.Je to normálne že mám taketo chute alebo to je uplne prirodzene fakt už neviem čo si mám o sebe myslieť

miňo66

no fuj tak to by som v živote nebol schopný liezť o dierku nižšie až take prasa som neni to by sa aj mne hnusilo to nie ale ja neviem no proste ma vzrušuje ked ciká neviem asi som potom vadný

458

no tak toto normalne urcite nieje ale je skupina ludi ktory to praktizuju ktorym sa to paci to by si mal vediet je urcite lepsie ked ta vzrusuje jej moc horsie by to bolo keby to co ta vyrusovalo vychadzalo o dierku nizsue aj taky ludia su ak to chces skusit radsej sa s priatelkou normalne dohodni ci by bola schopna ti vyhoviet v tvojej poziadavke je to urcite lepsie ako jej liezt do wc ani vycikat sa pre teba nemoze mne by si to urobil len raz:-)