depka zo školy....

Príspevok v téme: depka zo školy....
no name

som druhák na vysokej škole, ktorá ma nadovšetko baví, avšak pre jeden predmet, ktorý je pravdepodobne nad moje osobné sily urobiť ma chcú v súčanosti vylúčiť zo štúdia, a tento fakt sa stal spúšťacím mechanizmom mojich velkych depresi. prosím vás viete mi niekto poradiť čo mám robiť? chcem podotknut ze psychologa navstevujem, ale v súčasnosti je až priam umenie dostať sa na viac ako 2 sedenia v priebehu mesiaca a to je pre mňa veľmi, veľmi málo. Iní psychológovia ma odmietli, skrz fakt, že som už v sledovaní psychológa.... A tak je to začarovaný kruh. a kamaráti a známy, tí majú určite svoje problémy ako vlastne každý, preto ich s týmto zaťažovať nechcem. Ak máte nejakú osvedčenú radu, prosím poraďte mi ako sa z tohto stavu čo najskôr "vykorčulovať". dakujem

myis

no name, ja som bola taky debil z chemie, proste mi to neslo do hlavy. Doucovatelov som mala a aj tak som bola duta jak pen, proste som tomu nechapala.. Nic si z toho nerob.. Mne zas jazyky isli ako po masle

myis

mimusa, to je pravda, aspon poradi, lebo niekedy ta aj vlastna rodina nepochopi.. Poradit poradi, ale bohuzial nevyriesi.. Tak to na vyske chodi, naberu ludi, ale neskoncia vsetci

mimusa

myis,nejde o to,ze psycholog to ma ,,riesit'',ale clovek potrebuje obcas vypocut,poradit a povzbudit aj od nestranneho cloveka a mozno mu tym pomoze najst cestu ako vyriesit dany problem....ale s tym suhlasim,ze pomoct si moze len sam

myis

No moj mily, su dve riesenia, bud im das uplatok (ako to chodi vsade bohuzial) alebo sa na to vykasles a zivot ide dalej.. Psycholog to za teba nevyriesi, aj keby si tam sedel kazdy den..