opustil ma priatel bez rozlucky,NAVZDY.

Príspevok v téme: opustil ma priatel bez rozlucky,NAVZDY.
lucka

Mala som frajera,ktoreho som vzdy velmi lubila a vzdy budem,len som mu to nedavala tak najavo. Viem,ze som bola jeho vsetko a raz mi povedal,ze ak ma strati tak on nema uz pre koho zit. Nebrala som to daako vazne. Casto sme sa hadali a vacsinu hadok som robila ja. Vela krat sme sa rozisli a teraz naposledy za uplnu hlupost. Dost trpel koli tym hadkam a ja si teraz davam vsetko za vinu,za vsetko mozem ja. V stredu som sa dozvedela,ze v noci spachal samovrazdu. Vsetci vedeli,ze sa trapi koli mne a ajmu kamarati hovorili nech na mna zabudne,ale on si robil stale po svojom. Stale som ho podozrievala aj ked som vedela,ze nikde nebol,nic nespravil. Robila som to len koli tomu aby sme sa hadali. Ludia vazte si to co mate a nerobte svojim najblizsim zle a netrapte ich. Som uplne zufala,lebo za vsetko mozem ja. Chcela by som ist za nim do nebicka a byt tam s nim. Bol moje vsetko,ale nevazila som si ho. Nic som si nevazila a vsetko som brala ako samozrmost a nedavala som mu tolku lasku ako on mne. Ako sa mam s tym virovnat? dakujem

SHAKTI

lucka vyhladaj psychologa alebo psychiatra,povie ti sice to iste co my...tebe je teraz zbytocne cosi hovorit,ty ho obranujes a vinis seba,co je nespravne. Rozhodol sa sam,ano bol psych.labilny,ked to nezvladol a riesil takto!slaboske riesenie,vsetci trpime,ale nepachame kvolit tomu samovrazdy. Je mi luto co sa stalo ale
NIE JE TO TVOJA VINA!!!!!!!!!!!!!!!!!

agina

Lucka ci sa ti to paci alebo nie, tvoj priatel bol chory.Psychicky chory.To, ze sa niekto hada s priatelkou, este nie je dovod na samovrazdu.Kazdy normalny by ta mozno poslal do teplych krajin, ale tvoj priatel to vsetko znasal.Si si ista, ze to bolo kvoli tebe??? Pretoze ja tomu neverim.

lucka

frontman tak to si si mohol odpustit. Nebol vobec psychicky labilny. Mal toho poslednu dobu strasne vela a vzdy sa dokazal zo vsetkym vyrovnat. Nevedela som ako trpi ked sme sa pohadali,alebo rozisli a neverila som ze ho to raz tak rani,ze nebude vediet najst ine vychodisko. ja som tiez vravela ze je hlupost si brat zivot koli zene,alebo chlapovi,ale az ked sa Ti nieco take stane pozeras sa na to uplne inak. dala som si daake lieky na spinkanie a snazim sa zaspinkat. Je to vsetko velmi tazke. nedokazem sa jeho rodicom ani pozriet do oci.

frontman

ak by ta naozaj miloval, nezabil by sa.
to, ze bol labilny, neni tvoja chyba, ale aspon si sa poucila.
aspon na nieco bola jeho smrt dobra, aj ked je to dost drsne.

lucka

Budem mat vycitky do konca zivota. ved on ma lubil,vlastne miloval viac ako svoj zivot. Nikomu nic nepovedal,jednoducho odysiel a uz sa nikdy nevrati. tak moc by som chcela ist za nim. Je tazke zit s niecim takym. Az teraz som pochopila ako ma miloval. Som na to psychicky dost zle,musim ist za daakym psychologom,jeho mama ma daakeho co mi vraj pomoze.

natty0022

tak toto je dost ''silne kafe''a ani neviem, ci by pomohlo akekolvek slovo. Ale ak Ti jeho odchod priniesol to, ze si sa nad sebou zamyslela a uvedomujes si svoju vinu, tak bud silna a dokaz svojim dalsim zivotom, ze si sa polepsila. To, co spravil, neschvalujem, pretoze vzdy je cesta k rieseniu problemov, ale ak Ti len takouto krutou cestou vedel ukazat, ako velmi trpel, ''ukaz mu'' a dokaz aj sebe, ze je v Tebe aj vela dobreho a vyhrad to aj ludom v Tvojom okoli. Mozes tu urobit este vela dobreho v tomto zivote, tak sa chop sance a moznosti, ktore sa Ti ponukaju. Neumaraj sa v ziali ani vo vycitkach, lebo sa tym len znicis a tymto postojom budes len dalej ublizovat aj svojmu okoliu. Tak ako pises, aby sme neublizovali ludom okolo, tak nam to ukaz a rob tak vela dobreho ako sa len da. Cas Ti ranu zahoji, neboj. Drzim Ti palce.