Antikoncepcia Vreya

Romča28

Ahojte, chcem sa spytat, ci pri uzivani tejto HAK ste mali vykyvy nalad?? Moj priatel nesuhlasi, aby som brala HAK, lebo vraj zasa budem naladova. Viem, je to u kazdej subjektivne, no aj tak ma zaujima Vas nazor, dakujem.

jankaaaaaaaaa

ked vreyu vysadis, tie uzliky co si mala po tvari sa ti vratia tak trojnasobne a nielen na tvar..
a co sa tyka ucinku antikoncepcie tak vsetky kombinovane hak maju rovnako spolahlivy ucinok

Hnedoockaa

A Samozrejme aj ako antikoncepcia je úžasna za ten čas čo ju používam žubrienky mojho priatela nemali šancu :D

Hnedoockaa

Seruste
Užívam vreyu už 1 rok aj 7 mesiacov a mám 19 rokov. Menštruácia mi nikdy nemeškala. Prsia mi narástli. Schudla som asi 8 kíl , a pritom vôbec nejem málo. Na tvári sa mi robili uzly (velké podkožné hnisavé vyrážky) teraz ju mám čistú ako babetko :) Túto antikoncepciu Vám určite odporúčam akurát žeby sa nemala užívať dlhšie ako rok no moja lekárka to trošku prekukla :) Chválim si ju a som s ňou nadmieru spokojná :)

meuniq

ahojte! vidim ze tato debata na temu Vreya je tu uz od roku 2009, tak neviem ci vobec niekto zareagujute. beriete to niekto dlhodobo? ake su vysledky? Mate niektora lahsiu formu ochlpenia na tvary? dakujem

mataBB

jezis tak si ho najdi na nete...je tam databaza vsetkych liekov registrovanych na slovensku...normalka, to uz pozna skoro kazdy

Ivettik25

aojky uzivaj vreyu uz skoro tyzden nemam snou ziadne problemy zatial, ale hlavne sa chcem opytat, ze ci sluzi aj ako anti...ako ostatne alebo nie ...lebo som citala recenzie na nete a tam bolo , ze sa hlavne uziva na zlepsenie pleti .....dakujem :)....

Alejka

Ahojte! predam 2 skatulky 3-mesacneho balenia Vreya. neotvorene, nedotknute. exp. az v 2012. plet sa mi uz upravila a mala som nakupene dopredu.. skatulka len za 23€. Presov alebo poslem aj na dobierku. kontakt: barbie-no1@hotmail.de