Antikoncepcia Vreya

trdlielQo

Ja ju užívam pol roka a som veľmi spokojna.... pleť sa mi upravila a je fajn aj ak anti.... nemam s nou žiadne zle skusenosti ale prave naopak som veľm spokojna... a citim sa fajn... dobrá nalada.. a vobec som po nej nepribrala ani nič podobné .. možno trošku zväčšene prsia ale nak nič...

erištek

Ahojte, ja som brala vreyu skoro pol roka, ale vôbec mi nerobila dobre. Chcela som ju aj kvôli pleti, ale moju pleť mi ešte viac zhoršila. Mala som aj stále špinenie, cítila som sa celá opuchnutá. Tiež som mala výkyvy nálad. Menštruácia mi vždy meškala asi týždeň. A väčšinou mi bolo stále do plaču a mala som depresie. Bohužiaľ musím povedať, že mne teda vôbec nesadla.

felica

ahojte užívam tieto lieky už vyše roka a musím povedať, že som od nich vôbec nepribrala a sú veľmi dobré na pleť. Vždy počas prichádzajúcej menštruácii som mala tvár vyhádzanú, potom ako som začala užívať tieto lieky som už taký problém nemala.

miruna321

ahojte mam otazku..uzivam antikoncepciu Vreya a zacala som ju brat prvy menstruacný den..na 6 den som uz naplno mala pohlavny styk s priatelom..je tam moznost otehotnenia?...prosiim je to surne potrebujem to dnes vediet ozvyte sa

Zuzinka:P

Beriem túto antikoncepciu tretí mesiac.. nemám s ňou žiadne problémy, iba prvý mesiac som bola trošku psychicky labilná:D každý ma hneď vytočil,ale inak ju možem len pochváliť.. zlepšila sa mi aj pleť a aj vlasy.. nepribrala som, ale troška mi narástli prsia.. a samozrejme že je kvalitná, ako všetky... :)

Zuzinka:P

Beriem túto antikoncepciu tretí mesiac.. nemám s ňou žiadne problémy, iba prvý mesiac som bola trošku psychicky labilná:D každý ma hneď vytočil,ale inak ju možem len pochváliť.. zlepšila sa mi aj pleť a aj vlasy.. nepribrala som, ale troška mi narástli prsia.. a samozrejme že je kvalitná, ako všetky... :)

angel24

kazda tu pisete, ze ste ju zacali brat kvoli pleti a podobnym veciam, ale je to aj dobra antikoncepcia? pretoze ja ju beriem uz druhy mesiac, nemam s nou ziadne problemy, som spokojna, len dufam, ze aj ako antikoncepcia je kvalitna!