Nemam tuzby,sny a ciele

Príspevok v téme: Nemam tuzby,sny a ciele
leila

Co si o tom myslite?Mam 22 rokov a nemam ziadne ciele, neviem co chcem od zivota a neviem ani preco som na svete...coraz castejsie nad tym rozmyslam..u psychiatricky som uz bola aj u psychologicky ale nepomohli mi..proste sa citim akoby mi nikto nemohol poradit..vie mi niekto povedat ci som vobec normalna? niekedy sa citim akoby ani nie..nemate tiez podobny problem?chodim do skoly do ktorej ani nechcem chodit, chodim len preto lebo rodicia chceli..a kazdy v mojom okoli..ale ja sama nechcem..mam priatela ale mam pocit ze mu na mne dost nezalezi a ze ma ani nelubi..nikdy mi to nepovedal aj ked sme spolu rok a pol..nikdy..a ked som sa ho raz spytala povedal ze asi hej..ale inak je mily velmi aj vravi ze mu chybam ked niesme spolu a ked sa nahodou pohadame je potom smutny..ja neviem co si mam uz o tomto celom zivote mysliet..prichadzame od Boha a spejeme k Bohu tak naco ta prechadzka medzi tym? Aky je zmysel zivota? Vy viete? Ja nie..

nezabudka

ja tiez mavam taketo pocity, dokonca minule uz som sa citila, ze ma aj Boh opustil. cely den som preplakala, o par dni som sla k lekarke a predpisala mi antidepresiva, ale neberiem ich

ewe

mila leila,myslim ze kazdy z nas to zazil,alebo preziva,take zvlastne\"depky\".Nie si spokojna sama so sebou,so skolou vadi ti to,ci ono.Mozno treba nieco zmenit v tom zivote.Nebat sa.Niekedy treba urobit ozaj razantnu zmenu a mysliet hlavne na seba,nejaky ciel si urcit.Teraz su vseliake moznosti,ist do zahranicia.Risk,je zisk.Kto neriskuje,stoji na jednom mieste a lutuje sa.Vela robi aj pocasie,ked je skaredo,urcite to nic dobre neprida na nalade.Pocuvajte aspon oblubenu hudbu,vyhybajte sa ludom,co vas deprimuju svojimi recami......Povedzte si,bude aj lepsie a to mi verte,ze bude !

kt

Zdravim leila,neviem ci sa to z vekom zlepsi,ja mam uz po 30 a tento pocit bezcielnosti ma neopustil.Potesilo ma, ze niesom sama na svete s takymto problemom.Dufam ze mi to nezostane na veky a podari sa mi najst nieco co by som chcela robit pre seba a nie pre ludi okolo mna.To prajem aj tebe;-)VELA STASTIA

17

Ahoj leila.Si velmi mladucka,urcite raz pochopis zmysel zivota,chce to iba cas.Odporucam ti velmi dobru knihu od Louise L. Hayova MILUJ SVOJ ZIVOT,www.martinus.sk

fraisee

kazdy z nas je na na urcitu dobu, zalezi na nas, ako ju prezijeme.. ci sa naucime tesit zo zivota i ked je tazky alebo budeme bludit zachmureni, nestastni , bez ciela...

palcekk

ja mam tiez ten isty problem alebo podobny.Mam 15 rokov a tiez som mal svoje ciele a sny boli pre mna velmi dolezite ale dosiahol som ich skor ako som si myslel a teras nemam ziadne.Tie co som mal ma nejako omrzeli alebo co proste stale chcem len viac a viac a ked to mam uz ma to nezaujima viete nejako poradit?

kubka

ja sa citim podobne, niesom sice sama, mam priatela, ktory ma neustale usmernuje, ale sama nic nedokazem..vzdy si poviem, ze musim mysliet pozitivne, ale nakoniec to tak nerobim...