Benelift total - skusenost

lea

a este nieco:)lekar mi hovoril,ze za 3 mesiace maju mat este silnejsi laser,vola sa to deep fx,pomaha na problemovejsie jazvy(ice pick jazvy)bude vraj bolestivejsi,ale ja sa hrozne tesim,lebo tie typy jaziev su horsie,co sa tyka aj odstranovania,je to novinka aj v Amerike:)tak uvidime,lebo na licach mi to slo pekne vyhladit,ale celo som si nedala urobit,pretoze su tam prave tie spominane ice pick-y:)pekny den.

lea

cues!S beneliftom nemam skusenost,ale s B.total ano.Len neviem aky si mala problem,ci s jazvami,alebo vraskami?Na jazvy to pomaha,ale na vrasky neviem,ale malo by...Zlepsuje sa to aj po mesiacoch...kedy si tam bola?

lea

Caues Tina!Robia to v ULK v Bratislave,cela tvar stoji asi 20 500Sk,ak mas problemy s jazvami,tak ti to vrele odporucam.Mna napr.lica vysli 8500Sk,bola som dva krat a som veelmi spokojna,ze nieco take robia aj u nas na Slovensku:))info najdes na www.ulk.sk,papa:)/

kamoska1

Lea, Benelift Total a Benelift je rozdiel. Benelift bol fajn ale B.Total boli totalne zbytocne vyhodene peniaze 22.500,- SK ma to stalo a efekt ziaden. 5 dni som mala cely spaleny ksicht, chytala ma z toho depresia, ze to uz nikdy nebude OK. Strasne to svrbelo, ked sa koza supala, napriek tomu, ze som sa natierala vazelinou...a stalo ma to dovolenku, musela som 5 dni byt mimo rodiny, aby mi nenadavali, co som to vyviedla :-)

pajka

clovek nevie co je najlepsie lebo furt reklamuju vseliake lasery, tak ako si vybrat ten naj co ozaj omladi, vrasky da fuc, zilky, pory stiahne no proste total -10 rokov.benelift ci 3D laser ci co?

lea

Ahoj,bola som na benelifte,no je to super.Mala som problemy hlavne s jazvymi po akne,dvakrat som na tom bola a moja pletje ovela hladsia.Urcite je to dobre aj na vrasky,ked si poradil tak pekne aj s jazvymi,pekny vecer