Som panic a hanbím sa za to

Príspevok v téme: Som panic a hanbím sa za to
jelen

Ja mam uz tiez vyse 20-tky a stale panic. Uz ma to aj hneva ze stale musim to ze som panic zatlkat , lebo som sa stretol len s nepochopenim. Co si o tom myslite? Niekedy som prekvapeny ake su niektore necitlive; ale stale verim ze nie vsetky. Dufam ze niekde je taka miesto horkych slov a vysmechu ma pre to pochopenie.

kartel

chalani ved chodte do bordelu zaplatte si neaku fajn kurvu a vybavene a čo dobre sa najebte a rano sa zobudiš a jeto len mi nepište na lasku lebo laska je len ojeb prirody na rozmnožovanie

lost

hahaha

inac, cim dalej to moje okolie trapi, ze som "Panic" (s velkym P)... tym viac energie mi to dodava :D :D :D

ono je to take zabavne vidiet ako ich moje P. zerie...

ale tak zerie......... :D :D

sebedestrukcia, avsak pre nich...

ach, kiezby som mal tolko casu rozoberat kto kde a skym.. :D

to je zivot clovece..

lost

majka22

tak kasli na takych ludi :)

ignorovat.. ono sa to da, neviem ako to vnymas ty, ale proste mysli si ze ti zavidia :)

ono aj zavidia ;)
ale tisko, pretoze hlavne vtedy ked sa im nevydarilo to "po prve' v tych 15tich.

ak sa im to podarilo, tak su luckyass :D

jasne ze si normalna, oni nie su normalny, pokial na teba tlacia ;)

majka22

no neviem kedy si koncila na SS,ale je to z roka na rok horsie si myslim s touto otvorenostou mladych.akoze ked sa dievca dokaze bozkavat so 4mi chlapcami za 1 vecer a este sa na tom smeje,tak to uz fakt nema ziadnu sudnost...a ver mi,ze to tak je.velmi caste

tibike811

co si ja spominam, nikdy sa v nasej tirede na ZS, toboz nie na SS, nehovorilo, ze kto, kde a s kym, v zmysle opisovania realu... darmo, SS bola prisne vyberovym "ucilistom" :-)

majka22

Aj ja som panna a velmi ma to trapi:(.Kazdy hovori len:"nepocuvaj ostatnych"...ale to sa neda,ten natlak je obrovsky,kazdy den pocuvat,kto s kym kde...a to este bud rad,ze nie si dievca,lebo kazda babska jazda je len o preberani toho co sme uz zazili a ked pride rad na mna tak sa hanbim ako pes...ja neviem co sa s tym svetom deje.vsetkym ide iba o vyzor,postavu a oblubenost...fuuu neda sa to uz fakt.musime to dako predychat tuto otrasnu dobu a hovorit si,ze my sme ti normalni a nie oni...takze hlavu hore!my panny a panici budeme vzdy drzat spolu ;)

lesna žienka

no mne pripada, že byť v 20tke panicom alebo pannou je akoby ten človek bol z inej planety. nedaj na slova tvojho okolia, aj ked sa ti vysmievaju,alebo nebodaj ťa uražaju,ak to robia, su to len tupe mozgy, vyplody dnešnej presexualizovanej spoločnosti. a neviem,prečo by ťa to malo štvať. cipana, keby som ja stretla 20 ročneho chlapca panica, tak by som si ho asi velmi važila. teraz to vyznie sentimentalne,možno aj smiešne,ale važ si to, čo maš a nedaj to len tak niekomu len preto,že tvoje okolie si mysli,že si "čudak",lebo si ešte nesexoval.. inak, panicovia su sexi:)

AXD

Zdravim, som na zaciatku vztahu, mam 23, chalan 25 a je este panic. Mne to nevadi, ked mi to povedal, tak ma to potesilo, radsej panic, ako keby mal mat predo mnou desiatky dievcat. A este jedna vec, ked bude chciet sex, nie je problem, ale nutit ho nebudem, musi to byt jeho rozhodnutie.