Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som panic a hanbím sa za to

Príspevok v téme: Som panic a hanbím sa za to
jelen

Ja mam uz tiez vyse 20-tky a stale panic. Uz ma to aj hneva ze stale musim to ze som panic zatlkat , lebo som sa stretol len s nepochopenim. Co si o tom myslite? Niekedy som prekvapeny ake su niektore necitlive; ale stale verim ze nie vsetky. Dufam ze niekde je taka miesto horkych slov a vysmechu ma pre to pochopenie.

Staci raz ochutnat a uz neprestanes najblizsich 35 rokov. Ver mi, moj frajer bol na tom podobne ako ty a teraz sa nevie dosexovat....Vsak mozes byt sam sebou, po svete chodia aj normalnejsie zeny, skus vo vyssej vekovej kategorii 24+

22

Aj ja som bola v 22 panna a chcela sa toho zbavit, tak som cosi podnikla. O par rokov som sa dozvedela, ze i tak som furt panna, cize sa na tom vlastne nic nezmenilo i ked som ten sex raz uz mala. Uz mi je to jedno, sex ma nezaujima tak ako kedysi, ked som ho chcela a nemohla mat. Uz nechcem aj ked mozem mat. Mozno niekedy...uvidim.

Ahoj, mam 22 rokov, som panic. Ano, tiez som z toho nebol nadseny, najme tak 4-5 rokov dozadu, ked som bol v puberte a hormony "makali" naplno. "Videl" :) som, ako o panictvo postupne prichadzali moji spoluziaci a najlepsi kamosi. Samozrejme sa s tym vsetci hrozne ponahlali, pretoze to bola sucast ich reputacie/imidzu, proste "ja uz nie som panic a preto som hrozne cool". Uspesne som odolal, a zavrhol tuto "modnu vlnu". Samozrejme to nebolo lahke, ale vo velkej miere mi pomohla najme moja introvertna povaha a tiez odstrasujuce priklady z okolia. Ked som videl, co dokaze zrobit s chalanom pekne dievca, ako je ochotny robit zo seba paka a pretvarovat sa len aby ju dostal ... Osobne som poznal iba velmi malo chalanov, ktory sa dokazali v pritomnosti baby, ktora sa im pacila, spravat normalne resp. byt sam sebou. Ja som to nedokazal a kedze som zo seba odmietal robit paka, tak som sa radsej "hlbsim kontaktom" s babami vyhybal a vyhybam sa im dodnes (teda aspon tym, o ktore by som mohol mat potencialne zaujem).
Vobec mi nevadi, ze som panic! Ked je sex pre niekoho iba konickom, pre inych marketingovym nastrojom, imidzom, preco by mal pre mna znamenat nieco viac? Proste veci okolo sexu neriesim, a je mi jedno ci vobec niekedy budem mat sex. Uz menej jedno mi je, ci niekedy dokazem prekonat ten blby pocit z nedostatku sebavedomia a neschopnosti zachovat si svoj prirodzeny charakter v oblasti vztahu. Tak ci onak, zivot toho ponuka dost na to, aby som ho dokazal zit aj sam so sebou a bol spokojny.

lost

peeeeeeeeto - cim viac partneriej jedinec ma tym menej pravdepodobne bude si najst "tu pravu".

Teda aspon ja ak by som "nasiel" tu "pravu" a zistil ze mala 20 chlapov, radsej by som sa na nu vykaslal ihned :P

Podla toho co si popisal v druhom odstavci, mal si sa narodit ako zajac :P

Neber to zle, ale tak to vyznelo :D:D

peeeeeeeeto

Podla mna je to divne. Byt panic po 30 ? To uz nie je zdrave a urcite je to proti prirode. Ved to nemate plne gule páni ? Ja som o to prisiel v 17 s babou ktoru milujem a sme spolu uz vyse roka, aj ked mam sex skoro kazdy den, tak ked vidim na ulici peknu babu, mam zasa chut. Potom neviem co to robi s vami.

Co sa tyka veku okolo 25 a nizsie, tak v tom by som vobec problem nevidel. Ak mate nizke sebavedomie tak zacnite behavat alebo posilnovat. Aj ked nebude hned vidiet fyzicke zmeny, budete uz po par dnoch sršať energiou, budete so sebou spokojnejsi a hlavne budete atraktivnejsi. Ja si myslim ze "cakat na tu pravu" je blbost. Zivot je kratky a sex je krasny, tak preco cakat ? To ze si teraz budete uzivat neznamena ze v 30 nenajdete zivotnu partnerku ktoru budete milovať. V mladosti sa treba vyblaznit.

petrshushka

Max, nepocuvaj anonyma s tou radou o prostitutkach, pokial nechces riskovat nejake pohlavne choroby, alebo ine psychicke problemy, take veci nerob. Zapamataj si, ze na tomto svete sa vzdy najde niekto pre kazdeho, treba len hladat. Aj pekni aj skaredi si najdu, mensi chlapi dokonca nemaju problem, vzdy ich vidim s frajerkou alebo manzelkou. Vela stastia, mojho frajera som odbavila,ked mal uz skoro 21 rokov, takze ziaden problem nevidim,ked je 19 rocny este panic.

anonym777

zarob si na privat a chod k nej hlavne starsej vyhnes sa trapasom v realite kurvy su totizto najprofesionalsie a potom ti to zachuti ze budes vymetat vsetko:)

Max1001

Citim s tebou, ja som v 19 rokoch panic a uz my ludia s tym nedavaju pokoj. Ale pravda je ze som si to zacal vycitat najpv ja sam sebe. Preco je som panic ? Odpoved je jednoducha - dojebane detstvo !
Na zakladnej som si vyrobil peknych par kompleksov. Bol som najmensi, mal som zle znamky, nesiel my futbal a prosto nic my v tej skole neslo. Ani bezna konverzacia. To iste na strednej, tam sa este pridaly vyrazky na ksichte co ma akosi uplne pochovalo a dojebalo my strednu. Bol som po cely cas v depresii a ked som to uz nemohol vytrimat tak som JA sam zobral vsetku odvahu, ktoru som v sebe nasiel a zasiel som za psychiatrom. Nemozem povedat ze sa to od vtedy vsetko nahle zmenilo ale jedno je jasne - nastartovalo to vo mne obrat !! Zacal som vsetky moje kktiny v hlave riesit a po case sa dostavili vyslekdy.

TERAZ JE VSETKO UUUUUUPLNE INAK, vyriesil som si takmer vsetky problemy ktore ma trapili. Vsetko som v sebe napravil a az teraz si zacinam uzivat zivot !! Vzdy lepsie neskoro ako nikdy, povedal som si.

Snazim sa vsetko dobiehat, a k tomu patri aj sex. Tym ze som travil vela casu v mojej hlave, stal som sa akymsi samotarom. Ludia som mnou aj chcu travit cas ale ja proste akoby sa toho bojim a nechcem hoci zaroven to je teraz to pocom najviac tuzim. No nwm ako toto prezijem.

Co myslite, ako s toho nadobro vyjst von a konecne zazit prvu pusu, lasku a sex okrem ineho ?