gumaaaaaa pomoooooc :-(((( surne

Príspevok v téme: gumaaaaaa pomoooooc :-(((( surne
andelicek

milovali sme sa s mojim partnerom na chate, prvy kondom bol cely pekne sa don vystriekal uz mimo mna, potom sme to dali dole obliekol si pradlo ale neumyl ho. Dali sme druhe kolo asi po pol hodine, ale potom sme zistili ze guma bola pretrhnuta, ale neurobil sa domna..mozem byt tehotna??? spermie predsa do tych par sekund na vzduchu su fuc nie??? Nechcem aby sa on trapil.. dik za odpovede

12345652

12345652 máš uplnu pravdu su to decká sproste čo sem vypisuju administrátor by mal čosi s tým urobiť proti takýmto ako je andeliček a ty andeliček sa uvedom a rozmysli si čo vlastne pišeš najednem strane prosiš o radu a na druhej zas pišeš že vieš otom svoje a ked ti 12345652 rozumne poradi pretože mu dávam uplnu podporu za to čo ti napisal tak ešte sa mu aj vyhrážaš

12345652

počuvaj ma andeliček milujem takých vygumovaných ako si ty za prve ked vieš o tom svoje tak neviem čo tu otravuješ druhých ty decko pubertálne a za druhe keby si si to chcel somnou vyjasniť ručne tak by po tebe neostal ani smrad ty zasran jeden ked tu do diskusie nemáš nič rozumne napisať tak radšej drž hubu ty sopliak jeden či si už baba alebo chalan nemáš tu čo robiť na tejto stránke su tu ludia ktorý potrebuju skutočnu pomoc a radu a nie take kraviny ake tu vypisuješ ty tak sa láskavo uvedom jasne

andelicek

moj zlaty 12345652..kde si ty cital take chujoviny! ja viem o tom svoje takze bacha na vec jasne? skusal si to? vies ako to je? no tak co potom aky mas problem..ja si to mozem stebou vyriesit rucne strucne a budes spokojny

frhy

paci sa mi co napisal 12345652 ..mas pravdu furt dokola su tu rovnake otazky ..deti nemaju co robit....radcej nesukajte ked neviete otom vsetko !

12345652

pozor na to ja som neni vulgárny ale už to nemôžem čitať tie kraviny ked ktosi povie že spermia na vzduchu odumrie taká blbosť

omg

ficus > este raz si precitaj co napisal 12345652 ...

komu niet rady, tomu niet pomoci a vulgarizmy su ozaj na mieste :-)

ficus

no pravdu ma......hlavne ked sa nam vystrieka do ust!!!!!To je potom milion %sanca ze otehontnieme:D:D:D.....hlavna vec ze vies nadavat:/