Tabletka PO - rady pls

Príspevok v téme: Tabletka PO - rady pls
star003

Ahojte všetci.Kamaratka mala pohlavný styk s priatelom a bolo to prvý raz lenže im praskol kondom...dnes idu kupiť tabletku po lebo si nie su isty či môže otehotnieť pretože ma den po kramoch...lenže je tu jeden hačik ona teraz užívata tabletky lebo je chora ...zaberie tabletka po aj ked sa berie ina tabletka???radu plosiim

timeaaa

ahojky ulina, tak to je fajn, ja som Ti vravela, ze dostanes, je nieco ine, ked sa pretrhne kondom a muz sa do teba "urobi" a zistis to uz ked je neskoro a potom ta chyta panika ako aj mna vtedy chytila a bolo to odovodnene.
ahooojky

ulina2

ahoj timeaa tak vcera som bola na gynde, ale v cakarni som dostala menstruaciu tak som bola rada. ale pravda je, ze po tej tabletke ich mam dost silne, dufam, ze ju uz nikdy nebudem musiet brat. dakujem za tvoje prispevky si zlata

timeaaa

Ale podla mna sa panama nemusis obavat, ked beries HAK, naozaj by bolo nieco ine sa spoliehat na Escapelle, ktore maju spolahlivost okolo 80%, ja som toho dokazom, ze to nie je 100%.

neskusena111

mohol by mi niekto napisat ktore dni presne su plodne a ktore neplodne??viem ze sa to tu uz rozoberalo ale vsade je pisane nieco ine a mam v tom dost zmatok, dakujem

Tymmi

AHOOOOJ kolko stoji tehotensky test pls priblizne a kupuje sa v lekarni normal????
dakujem a ak by ste mohli odpovedzte pls som nervozna a som v rozpakoch ci som nie tehotna nahodou..
Dakujem..

panama

a timeaaa vdaka velmi pekne vdaka ale priatl sa neumyl lebo to bolo kratko po sebe no kratko ... asi hodinka ...tak to mam pruser ?????

timeaaa

Ahoj panama, ano pisu viaceri,ze existuju kvapocky lasky, ale ja som sa s tym nestretla. Podla mna sa nemas coho obavat, ked beries HAK, aj ked si zaroven brala antibiotika.A ked si aj uzila Escapelle, zbytocne. Ina situacia by bola, keby sa do Teba priatel urobil,alebo ked ste sa milovali viackrat a medzitym sa neumyl a isiel do Teba a spoliehala by si sa iba na uzitie Escapelle, to uz je ale ina vec a tam je velka pravdepodobnost tehotnosti.