Rezanie ruky

Príspevok v téme: Rezanie ruky
lenka28

ZACALA Som si rezat ruku na zapesti a robi mi todobre neviem preco ,ale vecer sa mi ulavi,som paranoidna niekde pocujem ze sa niekto smeje a myslim si ze sa smeju na mna ,alebo si kontrolujem oblecenie,mam problemy s travenim,lebo jqeden zjem 2 jablka a druhy densa prezeriem a potom ma strasne boli brucho,lEBO SOM STRASNE TUCNA A AKO SA MAM TOHO ZBAVIT JE TO TAKE UNTKANIE?

cmuk

Podla toho co pisete je zrejme, ze mate nejake problemy, ktore nevidno navonok alebo depresie a takto sa to nakoniec prejavuje, aby svet videl, ze trpite, lebo len vtedy vas polutuju.Tento svet je naozaj komplikovany a rieseni je malo, no jedno existuje:psycholog.Poznam mnozstvo ludi, ktori chodia ku psychol. a je to uplne normalne.Ved na zapade je to bezna, draho platena sluzba a hlavne u prominentov, nieco ako zubar.Tak pozri do tel.zoznamu a vyber si nejakeho.Odporucam, naozaj.pa

loska

ahojte vsetci no ja nemam taky problem ale moj priatel...sme spolu rok on pracuje v zahranici prave ked bol prec tak mal narodeniny volali sme spolu bolo pocut ze ma vypite...ale v pohode ved oslavoval narodeniny...no neskor mi prisla sms od neho ze mi musi nieco povedat ja som mu odpisala,ze nech mi to napise lebo ma to strasne trapilo co mi chce povedat napisal mi ze si porezal bycepsi...najprv som tomu nerozumela ale neskor som pochopila...ked prisiel domou ukazal mi to povedal,ze keby nemusi tak mi to neukaze ale ja by som mu to zbadala tak mi to radsej povedal urcite urobil dobre,ze sa mi s tym zdoveril...strasne som sa vtedy rozplakala ked som vydela ako si ublizil...mna to bolelo tiez...osetrila som mu to a pozozpravala sa s nim slubil mi ze sa to uz nikdy nestane...povedala som mu ze ak najdem na jeho tele nejaku reznu ranu tak to potom budeme riesit inak...odvtedy je pokoj ale raz mi pisal ze sa poranil a ma skrabanec na nohe aby som si nemyslela ,ze sa reze...no neviem ci mam tomu verit myslim si ze by mi povedal ,ze ho to zas prepadlo ...predo mnou mal 7 rocny vztah ktory sa ukoncil...a len tazko sa s toho vyrovnaval mslela som si ,ze to preto ale on mi povedal,ze to zacal robit skor ako sa rozisiel s nou...no neviem ako to bude pokracovat...mozem povedat,ze sa bojim buducnosti planujeme si spolocnu buducnost tento rok chceme zacat stavat domcek ale ja mam strach ze aj mne moze niekedy ublizit ked ho to prepadne ...zatial lekarovi ho hnat nechcem ale ak sa to este zopakuje tak pojde slubil mi to...vsetci co mate takyto psychycky problem nebrante sa a chodte k lekarovi nie je to ziadna hanba drzim vam palce a vela stastia...

ivuliatko

poznala som take dievca z prace co malo dorezane ruky a tiez hovorila ze jej to pomaha sa rezat . co som citala ze su to vlastne problemi depresie vies co ak by si chcela schudnut skus jest zeleninove polievky a aj sladkosti ale skus to jest aj cely den ja som s tym zacala a aj som schudla lebo ta voda v tej polievke ti tiez zaplni brucho a jest mozes aj maso ale nekombinuj to z ryzou alebo zemiakmi to jedz zvlast . je to sposobene to rezanie depkami cloveka to mozno aj uvolnuje . a ze si ublizuje samej potom ma z toho taky iny pocit . ale nie je to dobre lebo mozno raz sa porezes a nedopadne to dobre
a z dorezanymi rukami to tiez nie je dobre schovavat to

xxxinka

ahoj lenka mam podobny problem...moje rezanie zacalo koli hroznym problemom.to bolo pred troma rokmi no teraz rezanim riesim kazdu depresivnu situaciu.viem ake to je ked ta ukludni iba ta bolest a pohlad na krv...:(tymto len cem povedat ze nie si v tomto sama a dufam,ze ti pomoze,ked budes vediet ze v tom nie si sama

dada

Ahoj Lenka v prvom pripade mala by si sa dobre zamysliet co robis ,v prvom pripade ak niesi chuda a si stym nespokojna da sa to risit viacerimi sposobmi nie rezanim ruky,naoriklad skus nie diety ale upravit se jedalnicek a postupne pojdu kila dole .A V Prvom rade ak neprestanes rezat si ruku tak by si mala zajst k psychologovi necem ta urazit a ani nevravim ze si chora ale fakt to neni spravne a psycholog ti najlepsie pomoze lebo ak ti rezanie ruky robi dobre tak moze to viest k zavislosti a mozes aj zomriet a neni to sranda alebo sa skus porospravat s rodicmi ale s kamartmi a zver sa so svojimi problemami uvidis bude to lepsie prajem vela uspechov Lenka!