VZTAH=PENIAZE

Príspevok v téme: VZTAH=PENIAZE
marko

Mam otazku. Priatelka chce aby som jej mesacne financne pomahal. Chce mesacne peniaze,vraj aby si mohla viac dopriat. Chodi do roboty a vraj jej to nestaci. Povedal som jej nech si najde tku robotu kde bude lepsie financne ohodnotena a ona,ze nie,ze jej ta robota vyhovuje a chce peniaze odomna. neni mi zena,nemame spolu deti.... Povedal som jej NIE. Vraj som lakomi. Niesom,ale peniaze jej nedam do ruky,ak nieco chce kupim jej to.No a koli tomu sme sa rozisli,vraj jej nedoprajem a su druhy ktori si ju budu vazit a dopraju jej aj viacej. Co s takou zenou? Jaaaj a ze ja sa mam starat o vsetko o nasu buducnost a ona bude len peniaze minat. Ze muz je na to aby zarabal a ona sa starala o domacnost a deti uz nechce.

kiki

zlaticko, marko spamataj sa...nesed tu a chod hladat druhu....a neverim, ze tej 31-ke by niekto prispieval....ma tych 31- uz mala byt daavno zabezpecena...fakt chudera...najdi si nejaku chutnu 18-ku ta ta nevyjde ani tak draho..vsak stara skatula nic v zlom, ale veri si az moc...hej a zabuda sa tazko...ale nevyplakavaj tu a bez sa bavit, si mlady...na rodinu mas este kopu casu....:)

bibi

podla mna je to o hrdosti, ja by som nepopytala prachy pre seba ani keby som mala byt hladna....tvoja priatelka bola asi zvyknuta byt vydrziavana...mohlo by sa neskor stat to, ze by stebou bola len kvoli tym peniazom...

tinulka

No tak MARKO myslim si že sa aj dobre stalo že ste sa rozišli keby som na tvojom mieste tak neviem ako by som sa asi citilôa,ta baba musela byt poriadne rozmaznana.Zaslužiš si lepšiu!Určite!

bibiq

takym zenam sa hovori "zlatokopky" nezalezi im na nicom, len aby mali stále príjem penazi, prip. dobre vyzerali a uzivali si zivot na vysokej nohe... od takej harpie ruky prec, ak si rozumny a nenechas sa takto zdierat, pochopis, ze to nie je zena pre teba...ja osobne vobec takéto zeny nechapem a iba kazia obraz o nas vsetkych...verim, ze si najdes taku, ktora ta bude chciet pre to aky si a nie pre to kolko mas penazi

marko

Niekedy sme sa pohadali za to,ale povedal som jej ze nic zle nerobim a nech sa neboji. Vadilo jej to,ale.... To nie je dovod toho co teraz chce. A dakujem Ti pekac.

pekac

Som v manzelstve a mam aj deti.O minulosti ,ktora sa nas dvoch netykala sa nebavime ,ale o pritomnosti a buducnosti.My rano vstavame a vidime si do oci a vecer zaspavame a citim ak nieje nieco v poriadku.Vsetko riesime cim skor ,lebo zijeme v jednej domacnosti .Je ine ked ludia ziju oddelene a maju priestor robit a zit si co chcu.

marko

Sklamal som ju tym,ze ma brala ako slusneho chlapca. Nieco tusila,ze nie je v poriadku,ked som nebol v noci doma ale nechcel som jej o tom hovorit. Slubi som jej,ze si dam pozor a nech sa o mna tak neboji. O vsetkom sme sa uz porozpravali a povedal jej celu pravdu a aj napriek tomu sme boli spolu stastny a tuzili po spolocnej buducnosti. Co jaj mam napisat na tu smsku?