VZTAH=PENIAZE

Príspevok v téme: VZTAH=PENIAZE
marko

Mam otazku. Priatelka chce aby som jej mesacne financne pomahal. Chce mesacne peniaze,vraj aby si mohla viac dopriat. Chodi do roboty a vraj jej to nestaci. Povedal som jej nech si najde tku robotu kde bude lepsie financne ohodnotena a ona,ze nie,ze jej ta robota vyhovuje a chce peniaze odomna. neni mi zena,nemame spolu deti.... Povedal som jej NIE. Vraj som lakomi. Niesom,ale peniaze jej nedam do ruky,ak nieco chce kupim jej to.No a koli tomu sme sa rozisli,vraj jej nedoprajem a su druhy ktori si ju budu vazit a dopraju jej aj viacej. Co s takou zenou? Jaaaj a ze ja sa mam starat o vsetko o nasu buducnost a ona bude len peniaze minat. Ze muz je na to aby zarabal a ona sa starala o domacnost a deti uz nechce.

marko

nie,nie je,ale planovali sme si uz nasu buducnost a urcite veci som robil len koli NAM aby sme sa mali lepsie. A vies co mi na to povedala? Ze mi to nikto nekazal a ze za vsetko si mozem sam. Pisal som,ze nie som zrovna svaty a ona mi to vyyhadzovala na oci. O vela veciach nevedela co robim a aj to ju hnevalo.

marko

Tazko sa s tym vyrovnanam,ze som ju stratil a s najblizsimi sa nechcem o tom rozpravat. Mozno uz nieco tusia,ale nepovedal som im nic. Ja pracujem,nieco riesim,vybavujem....kazdy druhy den chodim cvicit a snazim a vzdy daako vyplnit volny cas. Nechodim na diskoteky,nebavi ma to.Mali sme uz naplanovane spolocne vianoce,silvester...a teraz sa to vstko posralo.

pekac

Marko ked je laska clovek sa nemusi pretvarovat,laska ho ovplyvnuje a chce byt lepsi.Mozno ju to prejde a mozno nie.A ako sa mas ty co robis cele dni?

marko

Ona doteraz taka nebola,neviem co sa jej stalo a kde chodi na tie myslienky. Teda viem,od jednej kamartky a ked jej poviem,ze sa v nej vidi,tak to neni pravda. Rok a pol sa pretvarovala,ako to tak dlho clovek dokaze?

ir

Tak j asom z tej Tvoje priatelky vyvalena. To naozaj existuju aj take zeny :((( ? Mozes byt rad ... tym, ze Ti vykricala, ze si ju druhi budu vazit .. to je len manipulativna technika, ako zvysit svoju atraktivitu. Asi vie, ako docielit svoje ... ale radsej to ukoncit teraz, ako by Ta mala v manzelstve vydierat, nie?

marko

pekac,take veci sa robia? Ja som to nikdy nikomu nerobil a ani robit nebudem. Preco by som mal napriklad jej robit nieco naschval,len preto aby mala nervy? Ona to chcela ukoncit a teraz ju zaujima kde som,s kym,co robim.....

pekac

....Marko my tu s tebou asi zostarneme....preco to robí?....no ,lebo take veci sa robia ked niekomu uz nezalezi a chce uz len trestat....no.....provokovat a tak.....dieta moje.

marko

ahojte,kamoska dobre si to napisala. V tom zmysle som jej vcera take nieco napisal. Preco ma kontroluje ci som doma ,kam som isiel....????Pyta sa na mna maleho ci ma nevidel a zakazala mu chodit somnou cvicit. Preco to robi? Ved mi povedala,ze ma uz nechce ani vidiet a mam jej dat pokoj.