Prebijanie dutin

kosa

zuzicka22,

najprv ti musi tu cast co ti treba vypunkcijovat, znecitliviet-lokalne anestetikum.
Potom zavedie taku malu trubicku az k samotnej stene dutiny (co treba prepunkcijovat je ta stena dutiny ,nie dutina). Kedze musi trochu vydat namahy, tak ORL lekar bude musiet pri tom trochu postat atd ( opakujem,prebija NIE DUTINU a stenu dutiny, kotra je znacne silna).
Ak bude vsetko okej, tak budes mat pocit akoby si rezala nozickami gumu.
Bude trosku krvi, a urcite nic prijemneho, ale na druhej strane nie je to na umrtie.
ak lekar je skutocny odbornik a CHARAKTER, tak okrem vyplachu dutiny (dutin), ta posle na RTG. do dutin by sa mala zaviest kontrasna latka, a dutiny aj takymto sposobom vysetrit.
Po tomto zakroku by sa ti mali tvoje problemy vyrazne omezit.
Inac, zober si ciapku, a ked vyjdes vonku tak maj kapesnik, mala by si zamezit vniku zimneho vzduchu do nosa.
Inac, konzultuj RNG, a popytaj sa ho co ma specialne od dutin, plus vitamin C co predava.
pozri si temu PRAVDA O RAKOVINE-VITAMIN B17. tam je v jednom prispevku rada aj na dutiny (este na zaciatku celeho clanku).

vela zdaru!
tim kosa.

zuzicka22

no ja som sa pytala ci mi nemozu pichnut naladovku a povedali ze to musim spolupracovat a musim byt nooo triezva.... a ze najprv to umrtvi a potom bude prebijat a ze to neboli len je to neprijemne tak neviem... keddy to robili bratovi???

majka s.

mojmu bratovi prepichovali nosne dutiny. jeho to ani velmi nebolelo, ale trosku sa rozplakal (a to ma 17 rokov!!!). hovoril, ze ani nechcel, ze to velmi nebolelo, ale ze zrazu mu vytiekla slzicka-dve. ale ze prezil to. neboj. vsetko sa da vydrzat. i ked ja v poslednom case zistujem, ze sa moj prach bolesti akosi znizuje :o). drz sa.

Soraja

skus sa spytat, ci by ti nemohli pred tym pichnut nejaky oblbovak, vraj s ato uz pri takychto vysetreniach a bolestivych zakrokoch da, len si budes musiet priplatit.

Nechcem ta strasit, mne sice nsne dutiny neprepichovali, mne prepichovali len ucho, lebo som mala zapal stredneho ucha a mala som to cele zahnisane a poviem ti, strasne to bolelo, vrestala som na celu nemocnicu. Mala som asi 7 rokov, je to uz strasne davno,a le do dnesneho dna mam z usnych fobiu. &kamoske prepichovalôi nosne dutiny a vraj je to teiez dost bolestive. Nechcem ta fakt strasit, ale radsej nech vies pravdu.
Skus sa spytat na ten oblbovak a neboj sa, kazdy clovek ma iny prah bolesti.Drz sa