hrčka

Príspevok v téme: hrčka
martina323

ahojte baby gynekolog mi predpisal vaginalne tabletky..noa a ked som si ich podavala nahmatala som si vo vnutri posvy hrčku..teraz neviem ci to tam ma kazdá alebo..je dosť hlboko ..kedze tabletky si podavam dosť hlboko do posvy..mate tam aj vy ???akokeby hrčku gulku...alebo to lne mne tam niečo vyrastlo..ze vraj sa dá si urobiť vnútorni ultrazvuk..budem musieť zmeniť asi gynekologa lebo on take vybavenie nemá..a vonkajší ultrazvuk mi robil a nic nenasiel..a s vnutra ma nepozrel...a nasla som ju až pri vsadzaní vaginalnych tabletiek poradte dakujem

dadika-2

Je to Bod-G,povedz niekomu,nech Ťa vyprstuje,alebo sama-kruživym pohybom,hladkanim,ak Ťa to rozbehne a spravíš sa,tak je to ten bod,ak nie,tak choď k inému lekárovi...čím skôr!!!

dadika-2

Je to Bod-G,povedz niekomu,nech Ťa vyprstuje,alebo sama-kruživym pohybom,hladkanim,ak Ťa to rozbehne a spravíš sa,tak je to ten bod,ak nie,tak choď k inému lekárovi...čím skôr!!!

clovekzmarsu

:DDDD vazne sa da nasmiat na tychto odpovediach :DDD eros ma asi pravdu, svojej terajsej frajerke som to nahmatal tiez a nepovedal som jej to, prve zistujem, podla vsetkeho je to krcok, hoci sa mi zda priliz blizko asi tak na ,,!,, ak ma chapete, a velkost ako hovorila jedna podomnou skor na 3 hrasky (das) :DD ide len oto ze ked to je krcok, co znamena ze je to konec posvy, tak ked to budeme spolu robit, asi ju prederavim :-/

niekto

Hmm neviem ja som nieco podobne nasiel o.O
ak ti lekar robil kvoli tomu ultrazvuk asi to normalne nieje
porad sa s lekarom .....

siriuse

Sluhaj eros ty si jaky debil toten krcok v zadku je prostata a to dievca ktorej si to citil v zadku je pravdepodobne chlapec.

micinka303

nooo take dačo mi aj partner nahmatal pri prstovani...nejaku guličku a tiež som sa bála či to niečo nie je...takže to má každá???ako hrášok je to nie?

martina323

eros-ale ty možno mysliš pri vchode do pošvy klitak...ale on je uplne dnu dosť hlboho..ved to je normalne guľka jak keby...a prečo je viac menej na jednej strane ????my možno nemyslime na to isté...

eros

ty trubka šak to má každá baba ako sa to vám babám pači ked ti ten krčok s prstom chalan poriadne podráždi juj až taká paráda ale neboj neni si iná má to každá baba ba dokonca niektorým babám citiť taký istý krčok aj v zadku pišem z vlastnej skusenosti mal som v živote asi 10 báb ale iba jednej som citil v zadku ten krčok ale vo vagine ho má každá tak neboj