RNG prosim o radu

Príspevok v téme: RNG prosim o radu
22tana

RNG prosím ta pomož mi...som už na dne. Strašne mi vypadavaju vlasy...bola som u lekara, no ten mi s tým nevie pomocť. Diagnostikoval mi niečo také, neviem to presne povedať ale také niečo ako porucha tvorby nejakých žliaz...alebo niečo také...no a sa mi v hlave robia také nanosy supín...ale strašne vela mi vvypadavaju vlasy. Bojím sa že o ne pomaly prídem a nechcem aby som musela mat parochnu, ved mam iba 25 rokov, prosím ta čo by som mala robiť? Lekar mi dal vitaminy zinok, vitamin A a B. Mam ich jest 3 mesiace a dal mi aj nejakú masticku, ktorú si vtieram do vlasov, ale žiadnu zmenu nepocitujem, praveže naopak, stale mi vypadavaju vlasy, ja som už zle na tom po psychyckej stranke, prosím ta pomož mi ak vieš, velmi pekne ti dakujem. Ozaj a pijem už asi mesiac zihlavový čaj - denne asi 1 až 2 litre.

babelova

K vlasom, k jeho vypadavaniu.
Poznam dve dievcata, ktorym takto vypadali vlasy.Trvalo to dva roky , mozno aj tri.Obe museli nosit parochnu.Skusali od liecitelov po lekarov vsetko.Jednalo sa o dievcata vo veku 15 a 18 rokov.To 15 rocne bolo hodne pod tlakom- to bola asi pricina. Nic nepomohlo.Obe toho casu uz maju vlasy a su bez parochne.Ako to prislo, tak to odislo.Ja mozem len za pokozku povedat tolko.Muz mi mal 30 rokov chrasty po celom tele.Nieco ako lupiny.Posledne 4 mesiace som mu prikazala jest obycajne pivne drozdie Pangamin.Jedava dve tabletky kazdy den.Mozem povedat, ze uz sa mu nic nerobi.Ja to povazujem za taky prirodny zazrak.Pivne drozdie je totiz aj nabohatsie na vsetky vitaminy a mineraly, pohromade.Ma to prichystane na mieste, kde si berie mobil- tanierik a kazde rano si vypije pohar dzusu s tym drozdim.Skus aj ty, viacej neviem.

patka187

Mam problem s pletou.Mam 13rokov a na Mikulasa som dostala sadu Clen and Clen (peeling na tvar a cistiacu vodu)a tu je moj problem. Ten peeling mi poskodil tvar na mam na nej take 4 ci kolko flakov.Mam ho este pouzivat alebo je to s toho ze som bola chora ked som ho pouzivala???Lebo dost ma na tvary stipe.Prosim poradte mi co najskor.Za radu vopred ďakujem.

RNG

scleroderma sa niekedy nazyvas systemova skleroza.
Tema uz bezala, spomenul som tam DMSO ako prostriedok moznej liecby..
Je to jedna z "autoimunnych", moj nazor, ktory som si vybudoval z nazorov roznych lekarov-vyskumnikov alebo lekarov zaoberajucich sa prirodnym liecenim je, ze za vsetkymi "autoimunnymi su nejake patogeny, casto viacere skombinovane samozrejme s genetikou(ako vsetko, co sa v organizme deje je samozrejme dane do znacnej miery genetikou).
Lekari to nazyvaju dnes "spustace"-teda niektore patogeny, pricom ale hlavnu vinu kladu na genetiku a "liecia "to potlacanim prirodzenej imunity .

ethel

Maťko..kartu by ti mali buď vydať,alebo poslať k tvojmu novému lekárovi,ktorý si ju sám vyžiada.Pokial sa ti nechce čakať,povedz sestričke,že kartu potrebuješ,lebo sa sťahuješ do iného mesta,alebo ideš k nejakému odborníkovi...

matko724

dobrý den,prosim vas poradte mi,už to tu bolo diskutovane a aj zakonník som preštudoval no neviem si rady,chcem zmeniť lekára no chcem si od neho zobrať svoju zdravotnu dokumentáciu,no do 7 dni nestihnem si najsť nového,sťahujem sa a chcem si svoju kartu zobrať zo sebou,tato alternativa v zakone nie je.tak ako postupovať??

RNG

Vytazok z cucoriedok je na posilnenie ciev v oku, teda na sietnicu
Zeleny zakal je nahromadenie bielkovinnych zvyskov a glykoproteiny, pre nedostatocnu enzymaticku cinnost. Cistenie tela enzymami(na prazdny zaludok, bielkovinne=proteolyticke) by mohlo pomoct, ale v literature je spominany ucinny len preparat , kvapky do oci obsahujuci formu aminokyseliny acetyl L carnosine, ktory sa na trhu snazi spolocnost lekarov-ocnych chirurgov zlikvidovat.

wanda

RNG prosim ta porad - Moja kolegyna ma zeleny zakal, stale sa jej stav zhorsuje,posledne dva mesiace brala nejaky drahy preparat, kt. obsahoval vytazok z cucoriedok a napriek tomu mala teraz na kontrole u ocnej horsie vysledky ako naposledy. Mala sice stresove obdobie, ale ajtak ta poprosim,nieco, na spomalenie ochorenia. Dakujem :-)

RNG

Ako k tomu budu pristupovat lekari neviem, ake zrazenimu ktvi sa daju odstranit enzymami.
Telo vytvara svoj vlastny plazmin, ktory zrazeniny rozpusta, ale su aj ine enzymi, ktore to urychlia, ako
bromelain(z ananasu) a najme
nattokinaza a serrapeptaza,
ktore su ucinnejsie, nez lekarmi pouzivany heparin(extrakt z criev prasata) a riedidla krvi(aspirin, coumadin, warfrin) ktore nerozbijaju krvne zrazeniny(da sa o tom lahko presvecit "in vitro", tj v petriho miske)