je to v poriadku, ak sa ROBIM? ? ?

robo:)))))

No pohlad chlapa... Jasne ze je dobre ked si to robis. Poviem ti nie je nic horsie ako stretnut zenu, ktora nema sajna co jej robi dobre. Ako sa to mas dozvediet ked to nevyskusas? Nic na tom podla mna nie je. Kazdy to robil a kto tvrdi ze nie, robi to do dnes.

dasena

Myslim si ze 100 ludi 100 nazorov.....ja si myslim ze to je na kazdeho nazore a prezivani.Ja aj ked sa mi to stalo tak som mala z toho zly pocit...myslim tym svedomie...obcas sa mi to stale stava ale nechcem sa tvarit ze to tak ma byt ani si nemyslim ze to tak ma byt....len ma prosim neukamenujte ako cilku....odpovedam na to co sa bajca pytala.

Demi

Cilka to su fakt že bludy čo tu pišeš ... je prave dobre ked sa robiš sama aspon sponaš svoje telo,zistiš čo ti robi dobre a ako reaguješ a v partnerstve ti to može len pomoct aspon budes vediet povedat partnerovi ako to mas rada a myslim že orgzmus posobi aj uvolnujuco. :-)

bietuš

Podla mna to je uplne normálne a také bludy ako tu píše cila si vobec nevšímaj....Je to normálne. Ja som sa prvý krat spravila v tretej triede na Základke !!!! A odvtedy si to robím kedy sa mi za chce a pritom mám aj priatela. Je to len tvoja osobna vec ;)

cilka7

ak si este panna,a vies,co je uz orgazmus,budes velmi narocna na svojho partnera a zazijes aj nemale sklamanie,ak ti to neposkytne tak,ako ocakavas.sexualne pudy by sme mali vediet ovladat,inak ovladaju oni nas.