Capillan - vlasový aktivátor

Príspevok v téme: Capillan - vlasový aktivátor
šimona

Ahojte.no tak práve som si bola kúpiť Capillan-vlasový aktivátor na vlasy.Čítala som v jednom príspevku,že je dobrý na rast vlasov a ja by som chcela mať tie svoje vlásky dlhšie.Máte ho doma tiež?Aké sú vaše reakcie?A ešte by ma zaujímalo či to treba vmasírovať do vlhých vlasov až po umytí?Lebo to má takú dosť výraznú vôňu a je tam cítiť alkohol či mi nebudú smrdieť..

01lena10

prosim vas,,, ako sa to pouziva?..viem ze do vlhkych vlasov a nezmyvat..ale to si mam normalne toho naliat do ruky ako sampon... alebo ako?..pjosim

nessa66

ahojte..ten capilan je ako nejaka voda alebo sampon?...lebo ja pouzivam Alpicort, dalej mi doktorka kazal kupit sampon Klorane s komplexnym vit B a chninom..a este chodim na laser s valsmi..tak dufam, ze to bude mat efekt

jajushqa

ahojte :-) ja použivam capilan .. sice nie dlho ale tak newiem myslim ze mi dost pomaha pretoze kezde som odfarbena blondina.. vidim ako rychlo mi vlasy odrastaju .. do teraz mi rastli strasne pomaly.. teraz je to uz ovela lepsie a urcite s tym budem pokracovat.. ak k tomu pridate nejake tie vitaminy B napr pivo ryby ci ovsene vlocky tak vam ovela rychlejsie narastu vlasy:-) nieje to ani draha zalezitost.. kupite to v lekarni za nejakych 3.20€ ....sice smrdi to priserne ale iba zo zaciatku :D potom to ma prijemnu vonu :-)

diablik

ahojte...ten Capillan vlasovy aktivator je fakt dobrý, pomáha,už ho používám 2 mesiace a vidim na sebe, ze mi vlasy o vela narastli...možem doporučit...:-)

sonka

TosHo... omyl, genetikou je danná štruktúra vlasov, t.z. či sú rovné vlasy alebo kučeravé... dá sa to ovplyvniť, ale len na istý čas, po ktorom vlasy naberajú pôvodnú štruktúru. No kvalita či rýchlosť rastu sa ovplyvniť určite dajú. Napr. stres spomaľuje až pozastavuje rast vlasov na istý časový úsek a naopak sú prípravky, kt. rast môžu urňychliť.

bozenisko

co? ja ho pouzivam a vobec to nie je az taky smrad...prirovnala by som to napr k lopuchovej vode na vlasy...je to taka typicka vona prirodnych vlasovych prostriedkov, ziadna hruza. ako, vonavku si taku isto nekupis, ale smrad to zas nie je