Capillan - vlasový aktivátor

Príspevok v téme: Capillan - vlasový aktivátor
šimona

Ahojte.no tak práve som si bola kúpiť Capillan-vlasový aktivátor na vlasy.Čítala som v jednom príspevku,že je dobrý na rast vlasov a ja by som chcela mať tie svoje vlásky dlhšie.Máte ho doma tiež?Aké sú vaše reakcie?A ešte by ma zaujímalo či to treba vmasírovať do vlhých vlasov až po umytí?Lebo to má takú dosť výraznú vôňu a je tam cítiť alkohol či mi nebudú smrdieť..

mia

fakt? moze byt tak to by som si aj ja potom kupila znovu ked na rast:)), lebo teraz tu uz nepouzivam dlho, pravidelne len fakt ked som bola mala tak neviem:)

šimona

mia pisali baby a dokonca aj chalan,ze to fakt pomaha na rast..ono to obsahuje neake take vitaminy pre vlasy..aa stoji to okolo 110,- v lekárni..ale pýtajte si Capillan vlasový aktivátor,lebo je aj iba sampon,ale ten zevraj nema zíadne ucinky..sak potom napisem ci mi to neak zabralo a ke su potom vlasky

martinuska

čaute babeny,ja tiež hladám niečo čo by pomohlo mojím biednym vláskam,teraz ked sa nosia čiapky ich mám strašne jemnučké a splastnuté,aké to má účinky ten vlasový aktivátor?čo to stojí?a kde sa to dá kúpiť?

mia

mas si to dat do vlasov po umyti neboj nebudu ti smrdiet.. mne to mama davala na vlasy este ked som bola mala ale neviem ze ci z toho rychlejsie rastu vlasy:)