strapnila som sa poradte

Príspevok v téme: strapnila som sa poradte
daaf

Paci sa mi chalan mladsi o 5 rokov no nevyzera,ani rozumovo Stala sa taka vec ze som sa opila a totalne ho zhodila,zosmiesnila Nepovedal mi nic len sa mi vyhyba Viem ze som sa mu pacila Kamaratka sa mu za mna ospravedlnila,ze som to tak nemyslela a on na to ze ani on to tak nemyslel a zasmial sa Som odpisana?

uciteľ

Samozrejme že nie si opísaná.Len sa musíš snažiť o TO čo chceš dosiahnuť priateľstvo alebo Lásku sním..... také veci sa občas stanú a život ide ďalej. skontaktuj sa sním.Zožeň si jeho mobil stret. sa spolu a porozp.sa obone sami a v kľude a vysvetli mu to Ty sama a NIKDY sa neospravedlňuj cez niekoho iného ani cez kamošku ak Ti na ňom až tak záleží lebo by si to mohol vysv.inak
veľa šťastia.

ewinka

:D si odpisana... ked si to riesila alkoholom, a ho strapnila... no neviem,,, nechapem, preco to riesis tu? :D ako mi ti s tym pomozeme?? podla mna nijako... ale tha co uz... :)

ssssivv

ahoj! no ja keď sa opijem, a nejaký chalan sa mi páči, ešte viac mu to preukážem, nieto že by som ho strápnila, zosmiešnila. čudne si sa správala, podľa môjho názoru

daaf

urcite sa ozvem co a ako Vidavame sa dost casco lebo jeho kamarat chodi s mojou kolegynkou A dakujem vam vsetkym za podporu

daaf

dakujem vam za povzbudenie,uz som sa mu ospravedlnila strucne,nevtieravo povedal ze to je v poriadku a ostatne uz necham volne prebiehat Myslim ze budem mat moznost sa prejavit inak nie ako opity huron:)

Xka

neviem ja by som sa na tvojom mieste osobne ospravedlnila(nejak si odchytila ked sa ti vyhyba)..nech vidi ze je ti to luto..a potom nechala nech on urobi krok ako napisala lilien;)a ze by si bola odpisana,to nie,len treba na to trosku casu nech sa zabudne;)a nech vidi ze uz take nieco neurobis:)

daaf

dakujem,tiez som toho nazoru,ze chalanovi sa nevtierat Len sa bojim ze som v jeho ociach padla a neviem co tym chcel povedat ze "ani on to tak nemyslel"asi to so mnou No neva moja chyba

lilien

ja by som na tvojom mieste nerobila prvy krok,co sa ma stat,sa stane.ak ti bude sudeny,ozve sa ti.a mozno mily usmev vsetko vyriesi.nenatiskaj sa chalanovi,nemaju to radi.su dobyvatelia,neocakavaju,ze zeny prevezmu iniciativu.vyckaj casu,ako hus klasu-prislovie,ak si nepochopila.