VLASYYY :(

Príspevok v téme: VLASYYY :(
mamba

kedysi som mala krasne dlhe rovne vlasy a teraz zacali rednut pomaly rastu skoro vsetky su rozstiepene ale nie len konceky ale zlomia sa mi v polke dlzky vlasu :( je to urocite farbami a tym ze som bola dlhsi cas v morskom horucom prostred kde som si icxh umyvala samponom aj 2x denne ..pls nepoznate nejake pripravky ne regeneraciu okrem nozniciek?:((

flower

pre poskodene vlasy sa pouzivaju specialne regeneracne pripravky, napr. Gliss Kur Kura, ktora poskytuje okamzitu specialnu pomoc velmi suchym a poskodenym vlasom, alebo Osetrujuca kura na rozstiepene konceky, ktora ucinne zaceli rozstiepene konceky. specialne pripravky sa nepouzivaju pravidelne, ale len v pripade potreby. alebo skuste pozriet na tento pripravok: -odkaz odstránený-

klre

Ahoj. Ja ti nepomôže, ale sa chcem k tebe pridať, lebo mám skoro podobný problém. Vždy som mala husté polodlhé kučeravé vlasy. Len zrazu v tehotenstve sa oslabili a už 5 rokov mám s nimi problém. Denne si ich musím umývať aby vizerali ako tak, sú veľmi tenučké a rozštiepené. Vie niekto poradiť ako na to?