Problém s krvou v stolici

Príspevok v téme: Problém s krvou v stolici
pripad

Ahojte. Chcel by som poprosiť o radu. Mám taký problém: Už je to takmer pol roka čo občas po vyprázdnení vidím na stolici trochu krvi respektíve na toaletnom papieri. Deje sa tak vždy pokiaľ mam hnačku - riedku stolicu, prípadne keď po vyprázdnení hustej stolice ešte trocha tlačím. Myslel som s, že to po čase prejde ale zatiaľ sa tak neudialo. Bolesti nemám žiadne. Niekedy to nie je vôbec vidieť... pri hustej stolici.. môže to byť ovplyvnené aj stravou.. Čo sa týka pocitu análneho otvoru mám niekedy dojem akoby som tam ešte niečo mal.. niečo veľmi maličké.. niekedy to zasa ani nie je cítiť.. nevylučujem, že môhlo dôjsť k vnútornému poškodeniu... mal som tam raz tenký predmet o veľkosti cca 19cm.. mladícka nerozvážnosť.. a teraz musím na svoje chyby pykať, lekárovi sa strašne bojím ísť.. čo mám robiť? je nejaká šanca, že sa to dá vyliečiť nejakými liekmi alebo čajmi? niekto mi spomínal, že je vhodné použiť čaj z dubovej kôry... ale neskúšal som to... Ak mi viete prosím poradiť budem vďačný... Prosím píšte mi len seriózne, viem že to príde niektorým smiešne, ale raz sa môže stať nejaký problém aj iným...

soffa

marinak-nechcem ta strasit ale toto mal aj moj priatel,a jemu zistili zapal hrubeho creva.po roznych neprijemnych vysetreniach.aj jeho bolelo v lavom boku,a tam mal zapaleny 10centimetrovy usek.mal by si ist k doktori.priatel je uz vylieceny,liecil sa rok,rozne tebletky a hlavne uzivanie pentasy mu pomohlo.nemal vy si teraz pit ziaden alkohol,ziadne ovocie s jadierkami.,ani ziadnu vlakninu,aby ti to nepodrazdilo.este chcem dodat ze priatelovi to zistili z mlieka.ze ma na to alergiu.

marek888

Ahojte,mohol by som sa spytat?Dost som vylakany,mam 25 a este sa mi to nestalo,ale vcera sme trocha s kamosmi a babami zurovaly a stiahol som asi pol litra vodky s dzusom...(nie naraz) a rano vsetko v pohode nic sa nedeje a zrazu idem na vecko a po vykonani stolice som zistil ze mi dost kvapka krv z analu..Potom som bol na veco este tri razi na velku a stale silnejsie krvacanie...co to moze byt???Kamarat mi vravel ze raz po prehyrenej noci to mal a potom uz nie. Poradite???dik.

Marinak

Zdravim vas...mám ten isty problem čo mnohi ostatny...už tri dni ...mam krvavu stolicu a aj na papieriku stale je vidiet krv...niekedy je tej krvi malo a niekedy dost...vela...a pobolieva ma na lavej strane uplne dole kde je bursko ale trosku nisie..Prosim vas možeťe mi pomoct...čo to može byť...ku doktorke zatial sa nechystam ist...dufam že ma to prejde...Mam iste obavy ci nie je to nieco vazne...alebo len nieco uplne bananlne...na pohotovost..zatial sa nechystam...s pohotovosti mam neprijemne skusenosti ...

zdenci89

poviem vam ludia mal som tiez kv v stolici viete ako som sa bal mal som to asi dva meisace a myslel som ze neviem ze to je stres alebo podobne ale nic take to nebolo cital som na internete ze to su priznaky rakoviny hrubeho creva samozrejme hned paranoja najvacsia a zacal som sa stresovat zacal som mat bolesti zaludocne strasy a zacalo mi sibat proste v jeden den som to nevydrzal a letel som hne na pohotovost a zistili ze su to len hemeroidy takze tak ale odporuam ist hned k lekarke

anonym777

pre ledavi chod obvodnej a ta ta posle chirurgovi ak vyluci hemeroidy moze ist o ochorenie hrubeho creva co moc neni sranda a je to aj dedicne inac po cervenom vine by si mala mat ciernu stolicu

ledavi

ahojte,mam podobny problem ako mnohy z vas,az na to,ze sa mi krv v stolici objavuje vzdy po poziti nejakeho vinneho napoju,ci je to uz cervene alebo ruzove vino, potom to trva niekolko dni,,,najprv som tomu nekladla ziadnu vahu,lebo to bolo velmi slabe krvacanie ale teraz sa to zhorsilo,tak neviem ci je to len tym alebo mam nejaky vaznejsi problem,ak mate niekto podobnu skusenost dakujem za radu

ROY

AJ ja som mal krv na papieri pri stolici a strašne ma svrbel konečník.A sem-tam bol taký vlhký.
Bol som na rektoskopii a zistili mi trhlinu v konečníku.Dali mi nato mastičku a teraz si ho mastím. Som rad že len trhlinka.Určite je trebe ist k lekarovi.

radsejnepovi

ahojte, mam crohnovu chorobu a pri ked mam obcas hnacky niekedy v nich mam malo krvy. Prosim poradte mi co mam robit . nechcem to moc hovorit doktorovi tak sa radsej pytam vas. dakujem