Chorý vtáčik - korela

Príspevok v téme: Chorý vtáčik - korela
korela

Mám,korelu a uz druhý deň ani nepípla. Vždy si spieva a je veselá. Včera moc zvracala a nebola ani na bydielku. Sedela na dne klietky a vkuse pila. Večer mala hnačky. Je uplne ticho a cely deň spí. Nemyslím,že by niečo zledla ked bola vonku z klietky,skôr to je nejaká viróza,alebo bolo niečo v krmive. Ako jej pomôcť? V okolí 150km nie je žiedny veterinár,ktorý rozumie operencom.

:-(((

A z coho ti zadrbava, Laurina? Teba asi ziadne zvieratko nemalo rado a ty nemas rada zvieratka, ze? To ta dost vyrazne lutujem, pretoze si pamataj jedno-zvierata su lepsie tvory ako ludia. A vtaciky su najlepsie zvieratka na svete.

Deria

na konto povodneho textu temy chcem podotknut, ze je smutne, ze operencov je na trhu neurekom vela ale veterinarov/odbornikov na vtactvo prekliate malo. ja sama chodim 80 km k jednemu, ked treba, pretoze v okoli niet ziadneho takeho odbornika. (a to zijem vo velkomeste!) kazdy vet ma o vtactve iba zakladne vedomosti a vie liecit len tie najjednoduchsie choroby. ale pri trosku zlozitejsich spravidla zlyhava. vidim to asi tak, ze bud ma vtacik stastie, ze je zdravy alebo ma pech...hlavne, ze obchody s operencami prekvitaju.:( to ma dost trapi.

marek24t

Tak to neviem ani ten veterinar nevedel lebo som nedaval nic davat robit po smrti som ho len pochoval :(

PRECO JE TEN ZIVOT TAKY KRUTY :((