Cudne stavy???

Príspevok v téme: Cudne stavy???
val

Ahojte,prosim o radu,uz 2. mes.mam take cudne stavy,pride to z nicoho nic,zacne ma boliet a tocit sa hlava,je mi na zvracanie,ale nezvraciam,normalne ma to polozi,nevladzem,podlamuju sa mi kolena.Bola som na intern. vys.,gastro.vys.,neurol.vys.vraj je vsetko ok.Som uz zufala neviem takto normalne fungovat.Dakujem...

SHAKTI

preco hned psychiatria?? zvys ten pitny rezim-robi to velmi vela! kazdu hodinu vypi 2x 2dcl cistej vody-lepsie ako lieky

jaja

nemas za co val :-)ale niet sa coho bat na psychiatrii,neboj...a akakolvek porucha sa da dostat pod kontrolu,cize ak uz nebudes mat take stavy,tak to stoji za to podstupit,nemyslis?:-)

jaja

tak sorry shakti za zdrobneninu,predtym som ju tiez pouzila parkrat a nikdy ti to nevadilo,tak som si dovolila aj teraz :-)

jaja

no tak to moze byt aj ta stitna zlaza,pri zmene jej funkcie su pozorovatelne zmeny hmotnosti...a co sa tyka panickej poruchy,pozri tuto temu:,,panicka porucha''

val

Tak za posledne 2 mes.som sa pekne zagulatila,ale mam skoro vzdy vlci hlad.Pribrala som 6 kg.Meriam 173cm a vazim uz 80 kg.