ja ho este stale lubim ale..:(

Príspevok v téme: ja ho este stale lubim ale..:(
smutnuckaa

rozisiel sa so mnou chalan(po pol roku)obaja sme sa velmi milovali krasne nam spolu bolo mysleli sme ze to bude uz navzdy. Ja ho este stale lubim i napriek tomu ze mi velmi ublizil a este mi ublizuje neviem sa zbavit toho pocitu.. velmi cem byt zase s nim ale on uz asi nie mam taky pocit ze sa rozisiel so mnou kvoli inej nechapem ako mohol ked take veci vravel ...:(velmi ma to ranuje som nestastna ja ho cem s5 ja si uz neviem predstavit zivot s niekym inym...:(jooooj preco?:(

Summer

vidis..:)to som rada...a ked ti ublizuje(ak ces mozes napisat ze ako)fakt na to kasli a si ho nevsimaj to len ma nejake tie svoje prizemne prejavy slabostu,ale jeho to prejde...tak sa drz a len tak dalej s usmevom

1bambulka14

smutnuckaa, viem čo citiš, momentalne citim to iste...ale ako sa hovori, čas vylieči všetky rany...tak dufam, že to tak bude, pretože sa asi zblaznim...neviem čo budem robit...aj ja chcem môjho s5...nikto už nebude taky ako on...vo všetkom mi vyhovoval...budem rada, ked sa odmilujem a už sa nezalubim, pretože ma to ubija..

smutnuckaa

summer.juj dakujem myslim ze mas pravdu denno denne sa uistujem ze on je debil stale mi ublizuje ja nechapem preco rozculuje ma to uz na neho cem velmi zabudnut i vcera som bola vonku s kamaratom len tak sa prejst a bolo fajn a uplne som prisla domov ze super a ani som na toho byvaleho nemyslela...teraz cem este aspon par mesiacov byt sama a urcite to prejde tak ako si napisala ze stale mi bude o stupen lepsie dakujem velmi pekne pa:)

Summer

ahoj smutnucka hmm tak to mi je luto vies ja som mala chlapa dva a polroka a jeden den prisiel a povedal ze ma rad dakoho ineho a o tyzden na to odisiel s nou do zahranicia robit,cize to urcite muselo trvat dlhsie...chcem ti len povedat,ze nikoho som nemilovala tak ako jeho aj ked som mala pred tym vztahy...no je to uz polroka co som bezneho a uz necitim nic.je to hlupa fraza ale je pravdiva ze na to treba setko cas moja..o tyzden ti bude o stupen lepsie a potom zase a zase az sa raz rano zobudis a budes vyliecena..nejedna z nas si tym presla preto ti drzim prsteky a cem ti povedat ze den ododna to bude lepsie aj ked si to teraz nevies moc predstavit