Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám citlivú pleť. Aký krém používať?

Nika_nika

Tiež mám citlivú pleť a mne veľmi pomohlo, keď som si do ple´tového krému začala pridávať pár kvapiek bio arganového oleju

Sona345

Máte prosím vás niekto skúsenosti s prírodnou kozmetikou Naomi BioCosmetics? Našla som ju na nete a celkom sa mi pozdávala

alenka_radska

Pouzivam hlavne tuto radu pevoniaeshop. cz/produkt/kategorie/citliva-plet-1 , obcas vymenim aj za ine produkty, zalezi v akom stave mam prave pokozku lebo vacsinou je velmi citliva, ale v lete sa to trosku zlepsuje,tak vtedy pouzivam aj kremy proti vraskam alebo nieco ine :) podla nalady

simca_medova

A máš rposím nejaké konkretne produkty, ktoré tebe pomohli? Moc by mi pomohlo keby mi dáš tip, v prirodnej sa nevyznám.

alenka_radska

Ahoj, ja na moju citlivu plet pouzivam hlavne prirodne produkty, moznoze aj toto by ti pomohlo :) ziadna drazdiva chemia

simca_medova

Ja mám tiež citlivú pleť, v poslednom čase sa mi na nej robia také červené škvrny, a to používam aj kremy z lekarne. Baby poradte miprosím niečo, čo by to mohlo byť?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.